Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym do III etapu (centralnego) VI Olimpiady Wiedzy o Mediach awansowali następujący uczniowie naszej szkoły:

Iga Zielińska 1CG, Jakub Jarzyna 1BG, Jakub Kołtun 1DP.

Gratulujemy i liczymy na dalszy sukces 13-14 marca 2020 r.

dr E. Połczyńska-Chmielnicka

18:07 13.12.2019 | przez: EP

Do drugiego etapu 66. Olimpiady Chemicznej zakwalifikowali sie uczniowie: Karolina Piwko 3G, Jakub Federowicz 2E, Wojciech Stępień 2E i Maja Owe-Larsson 3E .

Zaś uczniowie: Jakub Federowicz, Wojciech Stępień, Maja Owe-Larsson, Agnieszka Piróg, Mateusz Mutwicki, Michał Zyśk, Patrycja Najda, Aleksandra Stanek, Karolina Piwko i Alicja Smoleńska  awansowali do II etapu  XII Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

Małgorzata Kasprzak i Agnieszka Adamczuk-Kukiełka

17:57 13.12.2019 | przez: EP

4 grudnia 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się gala Konkursu Wiedzy z Prawa Wyborczego "Czas na Twój Głos". Naszą Szkołę reprezentowały uczennice klasy 2b - Natalia Gosik i Wiktoria Wójcik, które przygotowały publiczne wystąpienie na temat "Czy wybory powinny być obowiązkowe? Wady i zalety instytucji prawa wyborczego." Mówców oceniali Pani dr Halina Machińska - zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich, prof. dr hab. Marek Zubik - sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku i dr Zbigniew Gromek z Katedry Prawa Konstytucyjnego WPiA UW. Konkurs jest częścią Projektu Klas Akademickich WPiA UW, w któym nasza szkoła uczestniczy od 2016 roku.

19:37 11.12.2019 | przez: MC

Z przyjemnością informujemy, że do okręgowego etapu 44 Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowało się 11 uczniów naszej szkoły, są to:

Weronika Kaleta 1AP, Aleksandra Futera 1DP, Katarzyna Kożuch 1CG, Filip Ciołek 2A, Michaela Hacker 2A, Adrian Okleciński 2D, Monika Leńczuk 3C, Piotr Kosmala 3D, Aleksandra Dziedzic 2E, Maja Owe-Larsson 3E, Julia Bobryk 3F

Życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele języka angielskiego

18:27 11.12.2019 | przez: EP

1.7

13:15 11.12.2019 | przez: BW

1.2     1.3    1.4

12:36 11.12.2019 | przez: BW

Z przyjemnością informujemy, że odbyły się już eliminacje szkolne 43. Olimpiady Języka Francuskiego. Do etapu okręgowego zakwalifikowała się:

Antonina Gruszczyńska   - uczennica klasy 2a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Etap okręgowy odbędzie się 10 stycznia 2020.

Barbara Kędra

17:16 10.12.2019 | przez: PD

Miło nam poinformować, że do II Etapu Okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikowało się 25 uczniów z Naszej Szkoły. Są to:

• Gil Mateusz, Suraj Adam, Kasperek Karol, Chmielewski Bartłomiej, Ziółkowska Dominika – klasa III D;
  • Maciej Martyniuk, Lasak  Bartek, Wróblewski Adam, Drąszcz Paweł, Machnikowski Kamil, Szabat Kamil – klasa III C;
  • Hanna Sykuła, Wójcik Patrycja, Wojtasiewicz Michał, Mielniczuk Katarzyna, Witer Wiktoria, Wójcik Patrycja – klasa II C;
  • Batyra Katarzyna, Wasilewski Jakub – klasa III H;
  • Maciej Sidor, Opoka Wiktor, Rzepecki Bartłomiej, Pawłowicz Dawid, Szulej Jakub – klasa II D;
  • Skrzypek Szymon, Martyna Wójcik – klasa II G.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA 9 STYCZNIA.

Małgorzata Mańkowska

20:11 09.12.2019 | przez: PD

Do II Etapu Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych zakwalifikowały się trzy uczennice z klasy II C: Katarzyna Mielniczuk, Anna Kusal, Wiktoria Jasińska.

Gratulujemy!

Małgorzata Mańkowska