Przypominamy, że osoby, które znajdą się na liście kandydatów

zakwalifikowanych do przyjęcia do szkoły (publikacja list nastąpi 22.07.2021r.

w systemie elektronicznego naboru i na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły),

powinny w terminie od 23.07.2021r. (godz. 8:00) do 30.07.2021r. (godz. 15:00) dostarczyć do szkoły następujące dokumenty:

1. Oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

2. Oryginał zaświadczenia z wynikami egzaminu 8-klasisty

3. 2 fotografie podpisane na odwrocie

4. Karta zdrowia (jeżeli kandydat nie odebrał karty ze szkoły podstawowej, może ją dostarczyć na początku roku szkolnego)

Do uzupełnienia będzie również druk podania do szkoły, na którym przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny powinien złożyć podpis. Zapraszamy więc Kandydatów z rodzicami/opiekunami.

Zachęcamy do składania dokumentów już 23 lipca 2021r. od godz. 8:00!

Zapraszamy!

Uwaga! Osoby, które nie złożą dokumentów w podanym terminie będą automatycznie usunięte z listy przyjętych do szkoły.

13:36 20.04.2021 | przez: GS

Informujemy, że Pani Kurator oraz Władze Oświatowe miasta Lublin przesłali pisma z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021.
Treści pism w poniżsych linkach:
link 1
link 2

10:01 24.06.2021 | przez: GS

Tytuł Laureata Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z informatyki zdobył Alessandro Peria z klasy 3D. Gratulujemy wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

14:38 29.04.2021 | przez: MP

Uczniowie naszej szkoły startowali w  XV edycji Konkursu Matematycznego im. Samuela Chróścikowskiego

Najlepiej wypadł uczeń klasy III G Kristian Benda, który zajął II miejsce w kategorii starszej (klasy trzecie).

GRATULACJE

13:36 20.04.2021 | przez: GS

Z radością informujemy, że do finału XIX Olimpiady Lingwistyki Matematycznej zakwalifikował się:

Maciej Sidor z klasy 3D.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESU W FINALE!

13:36 20.04.2021 | przez: GS

Z przyjemnością informujemy, ze do finału Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki awansowało 3 uczniów naszej szkoły:

• Bartosz Górski, Szymon Stasiak z klasy 2DG;
  • Jan Rossa z klasy 3D.

Gratulujemy.

13:36 20.04.2021 | przez: PD

Wszystkich uczniów Naszej Szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu Fotonika Twoją drogą do sukcesu. Jak zaplanować ścieżkę kariery w obszarze nowych technologii?  I Liceum Ogólnokształcące jest szkołą partnerską spotkania.

UWAGA: Udział w spotkaniu wymaga wcześniejszego zarejestrowania się. Termin rejestracji mija 22.04.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej Klastra Fotoniki i Światłowodów. Agenda spotkania dostępna jest tutaj.

13:36 20.04.2021 | przez: PD

Z przyjemnością informujemy, że w XXXIII Olimpiadzie Filozoficznej

Łukasz Antoniak  2bg zdobył tytuł LAUREATA, natomiast  Klaudia Janczarek 2cg wywalczyła tytuł FINALISTKI.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

dr E. Połczyńska-Chmielnicka

12:03 01.10.2020 | przez: GS

Dnia 11 grudnia 2020 roku odbyła się w formie zdalnej kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego NÁBOJ.

Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły.

W kategorii senior drużyna absolwentów z ubiegłorocznej klasy 3D w składzie:

Jan Klimczak, Paweł Łacek, Jan Kwiatkowski, Błażej WilkoławskiMateusz Malinowski

oraz drużyna z klasy 3D w składzie:

Piotr Blinowski, Alessandro Peria, Dawid Pawłowicz, Maciej Sidor i Radosław Szewczyk

W kategorii junior naszymi reprezentantami byli uczniowie z  klasy 2DG w składzie:

Małgorzata Dżaman, Bartosz Górski, Robert Grigoryan, Piotr Moczybroda i Wojciech Krupiński.

Największy sukces odniosła drużyna absolwentów zajmując czwarte miejsce w Polsce na 134 zespoły ze wszystkich najlepszych szkół w kraju, które przekłada się na ósme miejsce w  Europie na 364 sklasyfikowane drużyny.

GRATULUJEMY!

12:03 01.10.2020 | przez: GS

Z przyjemnością informujemy, że do etapu okręgowego LI OLiJP zakwalifikowały się następujące uczennice naszej szkoły:

Agata Łaska (2BP), Magdalena Maciąg (2BG), Barbara Stojek (2BG), Emilia Szczepaniak (3B).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

M. Rodak-Nawrot, E. Połczyńska-Chmielnicka, A. Lewandowska