Jacek Winiarczyk w finale Olimpiady Fizycznej

Z dumą informujemy, że Jacek Winiarczyk z klasy III D, jako jeden z dwóch uczniów z województwa lubelskiego, awansował do 73. finału Olimpiady Fizycznej. Finał odbędzie się w dniach 13-16.04 w Warszawie. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Z przyjemnością informujemy, że 3 uczniów z naszej szkoły uzyskało awans do finału LXXV Olimpiady Matematycznej. Są to : Aleksander Olszewski z klasy 2D oraz Wiktor Proć  i Bartosz Wójtowicz z klasy 3D. Uzyskali  oni już tytuły finalisty. W finale

Cała Prawda o Staszicu

Staszic - szkoła z pasją

Samorząd Uczniowski

Samorząd – to właśnie praca, żeby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem pracują, uczą się i pół dnia razem spędzają, żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał, nie wyśmiewał, a przeciwnie, żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się i pilnował porządku.

Krzysztof Lizak
Krzysiek