FacebookYouTubeTwitterInstagram

W Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko" dobre wyniki i tytuły "Kaona" zdobyli:

  • Bartłomiej Brudnowski z klasy 2A;
  • Mateusz Malinowski z klasy 2D;
  • Kacper Wieleba z klasy 2D;
  • Radosław Jurecki z klasy 3H.

Gratulujemy

10:24 22.05.2019 | przez: PD

Miło nam poinformować, że uczniowie I LO odnieśli sukces w konkursie Ekologia po hiszpańsku, organizowanym przez IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie.

 

Valentina Peria, uczennica klasy II A, zajęła I miejsce. Olga Pleszczyńska (II A) uplasowała się na miejscu III.

 

Wyróżnienia zdobyli Damian Niedziela (II A) i Aleksandra Antoniak (II G).

 

Gratulujemy!

 

Monika Łakuta i Beata Cieszkowska- Gałan

10:41 21.05.2019 | przez: MŁ

Informujemy, że do zawodów okręgowych XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej zakwalifikowali się:

  1. Szydłowska Klaudia- kl. 1a;
  2. Aleksandra Antoniak  - kl. 2g;
  3. Natalia Biedroń – kl. 2g.

Do etapu centralnego zakwalifikowały się:

  • Antoniak Aleksandra – I miejsce w okręgu.
  • Szydłowska Klaudia  - II miejsce w okręgu.

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia

10:05 18.05.2019 | przez: PD

Miło nam poinformować, że w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny Błażej Wilkoławski z klasy 2D uzyskał wynik bardzo dobry.  

 

Osiemnastu uczniów uzyskało wyróżnienia 

  • z klasy 1D: Piotr Blinowski, Adrian Chmiel, Karol Błaszczak, Jan Rossa, Maciej Sidor Bartosz Stachyra, Radosław Szewczyk i Maja Tkaczyk;
  • z klasy 1G: Dominik Tyrka;
  • z klasy 2D: Mateusz Gil, Jan Klimczak, Patrycja Krzyna, Jan Kwiatkowski, Mateusz Malinowski i Zuzanna Olszówka;
  • z klasy 2H: Dominik Pasierbiewicz;
  • z klasy 3C: Cezary Gabryel i Natalia Dryka.

Gratulujemy!

 

12:15 17.05.2019 | przez: PD

Uprzejmie informujemy, że  Katarzyna Widomska - uczennica kl. III g zdobyła III miejsce w X edycji Konkursu Biochemicznego organizowanego przez Wydział Biologii i Biotechnologii UMCS oraz Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego.

 

Gratulujemy

12:09 17.05.2019 | przez: PD

Uprzejmie informujemy, że w VII Konkursie Genetycznym organizowanym przez Uniwersytet Medyczny uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca:

  • II miejsce  - Katarzyna Widomska (kl. 3g);
  • III miejsce - Agata Tokarzewska (kl. 3e);
  • wyróżnienie- Jakub Bundyra (kl. 2g).

Gratulujemy.

12:07 17.05.2019 | przez: PD

W związku z przygotowywaniem wniosku o przyznanie wyróżnień dla uczniów prosimy o złożenie w sekretariacie szkoły:

  • kopii otrzymanych dyplomów
  • oświadczenia - (w załączniku) o udostępnieniu  numeru konta bankowego. Należy je wypełnić elektronicznie i podpisać po wydrukowaniu, najpóźniej do poniedziałku 20 maja.

 

07:55 17.05.2019 | przez: MP

Informujemy, że od dnia 9 maja 2019 r. lekcje będą prowadzone zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć.

15:48 08.05.2019 | przez: MŁ

Zapraszamy do udziału w konkursie Spelling Bee. Oto zestaw słów, a szczegóły konkursu wkrótce na plakatach i ogłoszeniach.

23:27 07.05.2019 | przez: MP

Informujemy, że  do  zawodów okręgowych 48. Olimpiady Biologicznej zakwalifikowało się 15 uczniów naszej szkoły: 

  • kl. 1a: Klaudia Szydłowska , Weronika Jakimiuk;
  • kl. 2e: Maja Owe – Larsson, Bruno Olesiński;
  • kl. 2g: Natalia Biedroń ,Zuzanna Skowronek , Aleksandra Antoniak,   Aleksandra Stanek, Jakub   Bundyra i Łukasz Wiczołek;
  • kl.3e: Magdalena Potępska , Aleksandra Walkiewicz , Wiktoria Bojarska,  Agata Tokarzewska;
  • kl.3g: Katarzyna Widomska.

Do zawodów centralnych zakwalifikowali się Katarzyna Widomska z 3g i Łukasz Wiczołek z 2g.

 

Katarzyna Widomska zdobyła tytuł finalisty.

 

Gratulujemy.

 

09:15 03.05.2019 | przez: PD