Szkolny Konkurs Programowania Zespołowego

W dniach 21-22 października 2019 roku, w ramach przygotowań do ogólnopolskich zawodów w programowaniu zespołowym, został rozegrany Pierwszy Szkolny Konkurs Programowania Zespołowego. W konkursie wzięło udział 11 drużyn złożonych z uczniów klas informatycznych. Każdy zespół miał do dyspozycji jeden komputer i cztery godziny na rozwiązanie dziewięciu zadań.

W kategorii klas pierwszych zwyciężył zespół reprezentujący klasę IDG w składzie:Franciszek Antoniak, Mateusz Jacniacki, Szymon Stasiak.

W kategorii klas starszych (drugich i trzecich), pierwsze miejsce zajął zespół z klasy 2D w składzie:Krzysztof Borowski, Piotr Blinowski, Alessandro Peria.

Konkurs zorganizowali uczniowie klasy 3D: Patrycja Krzyna, Jan Kwiatkowski, Jan Klimczak. Tworzą oni pierwszą reprezentację naszej szkoły w Akademickich Mistrzostwach Polski w Programowaniu Zespołowym i Mistrzostwach Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy organizatorom i uczestnikom.

21:38 03.11.2019 | przez: MP