Konkurs na plakat "Staś"

KONKURS!

Od dnia 4 listopada br. rozpoczyna się konkurs na wykonanie grafiki w formie plakatu, promującego *XXXI Przegląd Muzyki Różnej "Staś". Prace należy wysłać do 15 listopada (poniedziałek) na adres przegladstas2021@gmail.com podając w tytule wiadomości hasło „Plakat”.

Grafika musi być wykonana w charakterze nawiązującym do muzyki i/lub naszej szkoły. Zwycięskie logo będzie także stanowić motyw przewodni na koszulkach promujących “Stasia”.

Wyróżnione prace z poprzednich lat znajdują się na stronie ww. konkursu na portalu Facebook.

Na zwycięzcę czekają wartościowe nagrody.

Wszelkie pytania prosimy kierować na podany adres e-mail:

przegladstas2021@gmail.com

* Przegląd Muzyki Różnej "Staś" jest wydarzeniem muzycznym, na którym prezentują się amatorskie zespoły tworzone przez uczniów szkół średnich i studentów z całej Lubelszczyzny. Na scenie występuje kilka młodzieżowych grup, które oceniane są przez profesjonalne jury. Głównym celem „Stasia” jest stworzenie okazji dla początkujących zespołów do zaprezentowania swoich uzdolnień muzycznych przed szerszą publicznością oraz umożliwienie zwycięzcom nagranie singla w najlepszym studio w Lublinie.

12:36 11.12.2019 | przez: DA