Erasmus+ , rekrutacja na wyjazd do Cles.

Ogłaszamy rekrutację na wyjazd do Cles/Włochy w ramach projektu Erasmus+ „learn sustainability – live sustainability”. Wyjazd odbędzie się w dniach 29.03 - 03.04.2020. Dysponujemy pulą 5 miejsc.

Zapraszamy uczennice i uczniów, zainteresowanych tematyką ekologiczną i posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Więcej informacji o projekcie, zasadach rekrutacji i warunkach uczestnictwa znajdziecie na stronie szkoły w zakładce: Sprawy organizacyjne/Projekty międzynarodowe/Erasmus+ oraz u koordynatora projektu p. prof. Z. Wąsik.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o złożenie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego  u p. prof. Z. Wąsik do piątku, 7 lutego 2020 do godziny 10.00.

Zofia Wąsik

07:02 03.02.2020 | przez: PD