Program stypendialny ADAMED SmartUP

W imieniu Fundacji Adamed zapraszamy uczniów Naszej Szkoły do wzięcia udziału w programie stypendialnym skierowanym do  młodzieży szkół ponadpodstawowych. Obecnie trwa rekrutacja do 7. edycji programu. Zainteresowane osoby mogą uzyskać szczegółowe informacje nt. programu, organizowanego obozu  naukowego oraz procesu rekrutacyjnego podczas spotkań online z absolwentami poprzednich edycji. W ramach specjalnego cyklu opowiedzą oni o możliwościach oferowanych  przez ADAMED SmartUP oraz zachęcą uczniów do rozwijania swoich naukowych pasji.

W sumie odbędą się 4 spotkania odpowiadające obszarom nauki:

• Fizyka i nowe technologie – Katarzyna Łyczek i Laura Meissner – 20 listopada, g. 18.00,
  • Medycyna i nauki medyczne – Iza Wiszniewska i Julian Uchacz – 26 listopada, g.18.00,
  • Chemia i biochemia – Maks Głowacki i Agata Janczak – 1 grudnia, g. 19.00,
  • Inżynieria i robotyka – Gosia Gniadek i Natalia Puczek – 8 grudnia, g.18.00.

Więcej informacji nt. cyklu oraz tego jak wziąć w nim udział znajduje się pod linkiem - https://adamedsmartup.pl/2020/11/16/roadshow-adamed-smartup-przenosi-sie-do-przestrzeni-online/.

12:03 01.10.2020 | przez: PC