FacebookYouTubeTwitterInstagram
Akcja zbierania darów

Drodzy uczniowie,

 

Serdecznie zapraszamy społeczność I LO im. Staszica w Lublinie do udziału w akcji charytatywnej dedykowanej pacjentom z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną, w tym dzieciom z chorobami genetycznymi - podopiecznym Pani dr hab. nauk farm. Anny Boguckiej-Kockiej, kierownika Katedry i Zakładu Biologii z Genetyką oraz Pana dr hab. nauk med. Janusza Kockiego, kierownika Zakładu Genetyki Klinicznej Katedry Genetyki Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Akcja zbierania darów trwa od 2 do 18 stycznia 2018 r.

Zbieramy:

- słodycze w terminie ważności (preferowane delicje lub inne ciastka w opakowaniach o porównywalnej  wielkości, małe czekolady, batony, wafelki, cukierki itp.)

- zabawki (średniej wielkości pluszaki - nowe lub używane, ale w bardzo dobrym stanie)

- pomarańcze i małe soki (15.01. -18.01.2018)

Kartony lub worki z darami opisanymi oddziałem klasy należy przekazać  uczniom klasy IIA do 18 stycznia 2018 r.  Miejsce magazynowania kartonów z darami na terenie szkoły - IBkownia. Wszystkie uwagi i informacje o zaangażowanych klasach wraz z danymi opiekuna nauczyciela/wychowawcy prosimy przekazać Szkolnemu Koordynatorowi Akcji p. Beacie Raczkiewicz-Piądłowskiej do 22 stycznia 2018 r. Dla najbardziej zaangażowanych zespołów i ich opiekunów zostaną wydrukowane imienne podziękowania z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

 

 

Zespół uczniów klasy IIA

20:37 04.01.2018
Powrót