Konkurs "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" zakończony!

18 maja br. odbył się finał XV międzyszkolnego konkursu dla szkół ponadpodstawowych “Żyjmy zdrowo i bezpiecznie”.  Zespół z klasy 1E w składzie: Kamila Kopeć, Maja Owe-Larsson, Adam Filipiuk, Julia Dąbrowska, Julia Sławińska zajął I miejsce. W ramach projektu konkursowego “RKO - umiem to!” zaplanowali i przeprowadzili zajęcia dla przedszkolaków, podczas których maluchy poznawały zasady pierwszej pomocy.
W tym samym konkursie sukces odnieśli również uczniowie klasy 1B - III miejsce zajęły Aleksandra Kuras, Aleksandra Urban, Aleksandra Wawszczak, Wiktoria Skowronek i Klaudia Rozbicka. Pozostałe drużyny reprezentujące naszą szkołę zajęły miejsca tuż za podium (IV i V). Warto dodać, że od trzech lat reprezentanci I LO nieprzerwanie wygrywają z pozostałymi szkołami w mieście zajmując pierwsze miejsce w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy.

21:56 20.06.2018