FacebookYouTubeTwitterInstagram
Zbiórka darów dla dzieci obciążonych genetycznie

Serdeczne zapraszamy społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie do udziału w 18 edycji akcji charytatywnej dedykowanej pacjentom z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną, w tym dzieciom z chorobami genetycznymi. Organizatorami akcji co roku są pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego w Lublinie: Pani dr hab. nauk farm. Anna Bogucka-Kocka (kierownik Katedry i Zakładu Biologii z Genetyką) oraz Pan dr hab. nauk med. Janusz Kocki (kierownik Zakładu Genetyki Klinicznej Katedry Genetyki Medycznej). Akcję szkolną prowadzą w dn. 09.01.2019 - 01.02.2019 wolontariusze z klasy 3a pod kierunkiem wychowawcy-koordynatora  – p.Beaty Raczkiewicz-Piądłowskiej. 

 

Zbieramy: 

  • SŁODYCZE (delicje, pieguski, ciastka w opakowaniach porównywalnej wielkości, małe czekolady, batony, cukierki itp.) ;
  • ZABAWKI (średniej wielkości pluszaki - nowe lub używane w bardzo dobrym stanie);
  • POMARAŃCZE (wyłącznie w terminie od 28 stycznia 2019r.).

Można przekazywać również środki pieniężne, za które zakupione zostaną ww. produkty.

 

Prosimy o przekazywanie darów uczniom klasy 3a. Można zostawiać je w IBkowni z adnotacją „Bal…” i podaniem klasy, od której te dary pochodzą.

 

Paczki przygotowane przez wolontariuszy zostaną przekazane dzieciom podczas osiemnastego  Balu na … 47 chromosomów, który odbędzie się w dn. 02.02.2019 r. w hali sportowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASZEJ AKCJI.

10:01 14.01.2019 | przez: PD
Powrót