FacebookYouTubeTwitterInstagram
Samorząd Uczniowski

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Przewodniczący: Karol Zając 2C

Wiceprzewodniczące: Wiktoria Czapla 2B , Marta Trześniak 1CP

 

SEKCJA DEKORACYJNA

"Artystyczny Staszic"

 

Przewodnicząca sekcji dekoracyjnej: Wiktoria Witer 2C

 

Członkowie:

Piotr Pelc 3D

Nadia Wójtowicz 1CP

Natalia Gosik 2B

Angelina Behrens 2F

Blanka Sawicka 2B

Ola Pietrzak 2C

Małgorzata Tarkowska 1DG

Laura Stefańska 1BP

Maja Marcinek 1BP

Alicja Mitruś 2C

Natalia Majkowska 2C

 

SEKCJA ORGANIZACYJNA

 

Przewodniczący sekcji organizacyjnej: Adrian Okleciński 2D

 

Członkowie: 

Julia Surowiec 2B

Julia Czarecka 1AP

Aleksandra Makarewicz 1EG

Nikola Parcheta 3F

Piotr Pelc 3D

Karolina Urlich 2G

Łucja Adrian 1EG

Julia Bogusz 2B

Wiktoria Aftyka 2F

Kacper Wrzosek 1EG

Natalia Gosik 2B

Kornelia Bordzoł 2D

Katarzyna Tatys 1EG

Agnieszka Mirosław 1EG

Aleksandra Kawka 1EG

Alicja Rzechowska 1CG

Angelina Behrens 2F

Małgorzata Michalska 1EG

Wojciech Ściuk 2A

Wiktoria Witer 2C

Kuba Moszyński 2F

Blanka Sawicka 2B

Bartłomiej Piróg 2G

Alicja Mitruś 2C

Iga Zielińska 1CG

Ola Pietrzak 2C

Małgorzata Tarkowska 1DG

Karol Błaszczak 2D

Klaudia Janczarek 1CG

Maciej Maj 2D

Honorata Drabik 1DP

Stanisław Chołody 1BP

Agata Łaska 1BP

Tymoteusz Żórawski 1CP

Zuzanna Kucharczyk 1CP

Dorota Kowalczyk 1CP

Paulina Szczygielska 1CG

Patrycja Jurek 1CG

Michał Bielawski 1CG

Małgorzata Kobylińska 1CG

Bartek Rzepecki 2D

Małgorzata Chudzik 2F

Franek Antoniak 1DG



SEKCJA INFORMACYJNA:

 

Przewodniczący sekcji informacyjnej: Kornelia Bordzoł 2D

 

Członkowie:

Adrian Okleciński 2D

Julia Czarecka 1AP

Aleksandra Makarewicz 1EG

Piotr Pelc 3D

Tobiasz Walkiewicz 1BP

Kacper Wrzosek 1EG

Wiktoria Czapla 2B

Nadia Wójtowicz 1CP

Wiktoria Witer 2C

Aleksandra Kawka 1EG

Angelina Behrens 2F

Piotr Szczepanek 2A

Dominika Turowska 1CG

Bartłomiej Piróg 2G

Alicja Mitruś 2C

Bernard Wojciechowski 1CG

Kuba Moszyński 2F

Honorata Drabik 1DP

Stanisław Chołody 1BP

Martyna Trofimienko 1BP

Katarzyna Tatys 1EG

Tymoteusz Żórawski 1CP

Zuzanna Kucharczyk 1CP

Dorota Kowalczyk 1CP

Kornelia Trusiewicz 1BP

Michał Gałan 2C

Bartek Rzepecki 2D

Michał Bielawski 1CG

Kacper Pastuszak 1DG




SEKCJA CHARYTATYWNA:

 

Przewodnicząca sekcji charytatywnej: Julia Surowiec 2B

 

Członkowie:

Łucja Adrian 1EG

Julia Surowiec 2B

Kacper Wrzosek 1EG

Alicja Rzechowska 1CG

Angelina Behrens 2F

Małgorzata Michalska 1EG

Martyna Wachowicz 1AG

Wiktoria Witer 2C

Kuba Moszyński 2F

Bartłomiej Piróg 2G

Alicja Mitruś 2C

Joanna Maziarczyk 1AG

Aleksandra Pietrzak 2C

Maciej Skowronek 2B

Wiktoria Onyszko 1BP

Klaudia Janczarek 1CG

Hanna Tomczyk 1BP

Zofia Lewandowska 1BP

Maria Szczepanek 1CP

Blanka Sawicka 2B

Daria Opoka 1CG

Kasia Wargocka 1CP

 

SEKCJA FOTOGRAFICZNA

 

przewodnicząca sekcji: Alicja Mitruś 2C

 

Członkowie:

Angelina Behrens 2F

Franek Antoniak 1DG

Kacper Pastuszak 1DG

Alicja Mitruś 2C

Wiktoria Witer 2C

 

Małgorzata Tarkowska 1DG