FacebookYouTubeTwitterInstagram
Olimpijczycy

Rok: 2018 | 2017| 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |


Rok 2017/2018


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XXX Olimpiada Filozoficzna Milena Żydek finalistka III H Dorota Goszczycka
III edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach Wojciech Mazurek laureat II B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Wojciech Mazurek finalista II B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XLVIV Olimpiada Języka Rosyjskiego Hanna Łopuszyńska laureatka III H Sława Piotrowska
XLVIV Olimpiada Języka Rosyjskiego Marek Skiba finalista II D Marek Chodowski
42. Olimpiada Języka Angielskiego Magdalena Parcheta finalistka II A Monika Trznadel
XLIV Olimpiada Historyczna Wojciech Mazurek finalista II B Marek Chodowski
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie Damian Berezecki laureat III B Jan Maleska
IV edycjiOlimpiady Wiedzy o Mediach Michał Ścibura laureat II B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP Dorota Łusiak finalistka III B Marek Chodowski
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Dorota Łusiak finalista III B Zbigniew Smutek
III Olimpiada o Filmie i Komunikacji Społecznej Maksymilian Kulicki laureat III D Ewa Połczyńska- Chmielnicka
III Olimpiada o Filmie i Komunikacji Społecznej Wojciech Kłopotek finalista III D Ewa Połczyńska- Chmielnicka
LXIX Olimpiada Matematyczna Rafał Szulc laureat II D Piotr Długosz, Krzysztof Bolibok
LXIX Olimpiada Matematyczna Karol Górski finalista III D Piotr Długosz
LXIX Olimpiada Matematyczna Piotr Stankiewicz finalista III D Piotr Długosz, Krzysztof Bolibok
XVI Olimpiady Lingwistyki Matematycznej Mikołaj Spytek finalista II D Piotr Długosz
XVI Olimpiady Lingwistyki Matematycznej Maksymilian Kulicki finalista III D Piotr Długosz
XXV Olimpiada Informatyczna Michał Borowski laureat III D Mirosław Pietrzycki
XXV Olimpiada Informatyczna Marek Skiba laureat II D Mirosław Pietrzycki
XXV Olimpiada Informatyczna Karol Górski finalista III D Mirosław Pietrzycki
XXV Olimpiada Informatyczna Artur Matyjasek finalista III D Mirosław Pietrzycki
Olimpiada Cyfrowa Wojciech Kłopotek finalista III D Mirosław Pietrzycki
44 Olimpiada Wiedzy Technicznej Radosław Jurecki laureat II H Kamil Kamiński
44 Olimpiada Wiedzy Technicznej Wojciech Podmokły laureat III D Kamil Kamiński
44 Olimpiada Wiedzy Technicznej Jakub Michalak finalista III D Kamil Kamiński
XXII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Magda Marciniak laureatka II G Grażyna Konik
XXII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Natalia Biedroń finalistka I G Grażyna Konik
47. Olimpiada Biologiczna Olga Jóźwiak laureatka III G Grażyna Konik
47. Olimpiada Biologiczna Agata Antoniak finalistka III E Małgorzata Drozd
47. Olimpiada Biologiczna Paulina Duda finalistka III E Małgorzata Drozd
XIII Olimpiada Przedsiębiorczości Maksymilian Kulicki laureat III D Małgorzata Mańkowska
XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Pelc finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Wiktor Zieliński finalista III D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach Wiktor Zieliński laureat III D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach Rafał Dziak finalista III D Małgorzata Mańkowska
VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania Rafał Dziak laureat III C Małgorzata Mańkowska
VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania Maksymilian Kulicki finalista III D Małgorzata Mańkowska
VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania Paweł Pelc finalista III D Małgorzata Mańkowska
VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania Wiktor Zieliński finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXVIII Olimpiada Teologii Katolickiej Maria Wachowicz finalistka II F ks. Paweł Hodorek
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Alan Bryłowski laureat II D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Grzegorz Szumigaj laureat II D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Julia Sikora laureatka III C Elżbieta Wiącek
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Borowski laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Kryczka laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Artur Matyjasek laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Damian Opoka laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Pelc laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Podmokły laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Adam Ryl laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Olgierd Sobieraj laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Stankiewicz laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Klaudia Stpiczyńska laureatka III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wiktor Zieliński laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Agnieszka Chilimoniuk laureat III H Agnieszka Nowiszewska
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Weronika Dziaduch laureatka III H Agnieszka Nowiszewska
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Andrzej Smoliński laureat III H Agnieszka Nowiszewska
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Klaudia Flis finalistka III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Konrad Giełzak finalista III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jakub Michalak finalista III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Stefan Rzążewski finalista III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jakub Wieleba finalista III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Filip Rusiecki finalista III H Agnieszka Nowiszewska
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Dudzisz laureat III D Kamil Kamiński
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Wojciech Malinowski laureat III D Kamil Kamiński
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Karol Górski finalista III D Kamil Kamiński
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Borowski finalista III D Kamil Kamiński
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Bartosz Tkaczyk finalista III D Kamil Kamiński
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Szymon Miareczka laureat III H Paweł Dyniec
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Jung finalista I H Paweł Dyniec
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Radosław Jurecki finalista II H Ryszard Biernacki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Michał Borowski laureat III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Artur Matyjasek laureat III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Grzegorz Szumigaj laureat II D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Konrad Giełzak finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Piotr Kryczka finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Jakub Michalak finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Damian Opoka finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Paweł Pelc finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Wojciech Podmokły finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Adam Ryl finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Stefan Rzążewski finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Piotr Stankiewicz finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Olgierd Sobieraj finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Jakub Wieleba finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Wiktor Zieliński finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Klaudia Flis finalistka III D Mirosław Pietrzycki
XI Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (chemia) Rafał Sierzpowski laureat III E Małgorzata Kasprzak
XI Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (chemia) Jakub Cieślik finalista III D Małgorzata Kasprzak
XI Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Mateusz Malinowski laureat I D Katarzyna Dobek

Rok 2016/2017


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XXVIV Olimpiada Filozoficzna Michał Ścibura
finalista
I B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
III edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach Jakub Jaroszyński
finalista
III B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
Zbigniew Smutek
V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP Dorota Łusiak
finalistka
II B Marek Chodowski
XI Olimpiada Mediewistyczna Jakub Kowalczuk
finalista
II B Marek Chodowski
LVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Inga Rybczyńska
finalistka
III C Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Wiktoria Ceniuk
finalistka
I C Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Wiktoria Ceniuk
finalistka
I C Zbigniew Smutek
XXXV Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej Jakub Boguta
finalista
III D Adriana Bolibok
LXVIII Olimpiada Matematyczna Jakub Boguta
laureat
III D Krzysztof Bolibok
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Adam Wroński
finalista
III D Kamil Kamiński
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Arkadiusz Michalak
finalista
III D Kamil Kamiński
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Jakub Sadło
finalista
III D Kamil Kamiński
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Michał Dudzisz
finalista
II D Kamil Kamiński
66 Olimpiada Fizyczna Jakub Boguta
laureat (reprezentant Polski na olimpiadę międzynarodową)
III D Kamil Kamiński
Piotr Kononowicz
XXIV Olimpiada Informatyczna Jakub Boguta
laureat
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Piotr Borowski
laureat
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Piotr Grabowski
finalista
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Fryderyk Sucharczuk
finalista
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Stanisław Gutowski
finalista
I D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XLVI Olimpiada Biologiczna Milena Leziak
laureatka
III E Grażyna Konik
XLVI Olimpiada Biologiczna Anna Prażmo
finalistka
III A Marcin Kożuch
XLVI Olimpiada Biologiczna Agata Antoniak
finalistka
II E Małgorzata Drozd
XXI Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Magda Marciniak
finalistka
I G Grażyna Konik
XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Weronika Szlachetka
finalistka
III E Grażyna Konik
XII Olimpiada Przedsiębiorczości Rafał Dziak
laureat
II C Małgorzata Mańkowska
XII Olimpiada Przedsiębiorczości Maksymilian Kulicki
laureat
II D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Rafał Dziak
finalista
II C Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Maksymilian Kulicki
finalista
II D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Wiktor Zieliński
finalista
II D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Alicja Okapa
laureatka
III D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Radosław Jawor
finalista
III D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Maksymilian Kulicki
laureat
II D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Klaudia Maruszak
laureatka
III C Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Wiktor Zieliński
laureat
II D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Alicja Okapa
finalistka
III D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Radosław Jawor
finalista
III D Małgorzata Mańkowska
I edycja Olimpiady o Biznesie i Innowacjach Rafał Dziak
laureat
II C Małgorzata Mańkowska
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jakub Boguta
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Borowski
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Alan Bryłowski
laureat
I D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Borowski
laureat
II D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wiktor Bornus
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Chwaszcz
laureat
III C Agnieszka Nowiszewska
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jacek Ciszewski
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Domański
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Marcin Gawlik
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Miłosz Kierepka
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Iga Kozłowska
laureatka
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Artur Matyjasek
laureat
II D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Maciej Mikuła
laureat
III C Agnieszka Nowiszewska
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Aleksandra Mochol
laureatka
III H Anna Czobot
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Natalia Kulczycka
laureatka
III H Anna Czobot
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Alicja Okapa
laureatka
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Stankiewicz
laureat
II D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Ireneusz Stanicki
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

Grzegorz Szumigaj
laureat

I D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Jakub Boguta
laureat
III D Kamil Kamiński
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Dudzisz
laureat
II D Kamil Kamiński
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Dominik Kufel
laureat
III D Kamil Kamiński
Olimpiada Wiedzy Teologicznej Wojciech Moskała
finalista
III H ks. Paweł Hodorek
XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Hanna Łopuszyńska
finalistka
II H Sława Piotrowska
Olimpiada Myśli Jana Pawła II Maria Wachowicz
finalistka
IF ks. Paweł Hodorek

Rok 2015/2016


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
40. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Oliwia Szczerbakiewicz laureatka II A Monika Trznadel
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Patrycja Jasiurska finalistka II A Beata Król
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Agata Kuźnia finalistka II B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Oliwia Sitoi finalistka III B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Mikołaj Rzążewski finalista III D Ewa Połczyńska- Chmielnicka
LXVII Olimpiada Matematyczna Jakub Boguta finalista II D Krzysztof Bolibok
LXVII Olimpiada Matematyczna Stanisław Kurdziałek finalista III D Piotr Długosz
LXVII Olimpiada Matematyczna Wojciech Pietroń finalista III D Piotr Długosz
XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej Jakub Boguta laureat II D Kamil Kamiński
XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej Stanisław Kurdziałek finalista III D Kamil Kamiński
XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej Rafał Banaś finalista III D Kamil Kamiński
65 Olimpiada Fizyczna Stanisław Kurdziałek laureat- reprezentant Polski na Olimpiadę Międzynarodową III D Kamil Kamiński, Piotr Kononowicz
65 Olimpiada Fizyczna Jakub Boguta finalista II D Kamil Kamiński
XXIII Olimpiada Informatyczna Jakub Boguta laureat II D Henryk Kawka
XXIII Olimpiada Informatyczna Piotr Borowski laureat II D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIII Olimpiada Informatyczna Piotr Grabowski laureat II D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XLV Olimpiada Biologiczna Katarzyna Wiejak finalistka III E Grażyna Konik
XLV Olimpiada Biologiczna Anna Prażmo finalistka II A Marcin Kożuch
XX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Ewa Kovalenko finalistka I E Małgorzata Drozd, Grażyna Konik
XX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Sandra Powroźnik laureatka III E Grażyna Konik, Małgorzata Drozd
XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Anna Prażmo finalistka II A Marcin Kożuch
57. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Katarzyna Połajdowicz finalistka III B Zbigniew Smutek
III Ogólnopolska Olimpiada o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Inga Rybczyńska finalistka II C Zbigniew Smutek
XI Olimpiada Przedsiębiorczości Maksymilian Kulicki finalista I D Małgorzata Mańkowska
XI Olimpiada Przedsiębiorczości Klaudia Maruszak laureatka II C Małgorzata Mańkowska
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Radosław Jawor finalista II D Małgorzata Mańkowska
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Kamil Płociennik finalista III C Małgorzata Mańkowska
IV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Klaudia Maruszak finalistka II C Małgorzata Mańkowska
IV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Kamil Płóciennik III C Małgorzata Mańkowska
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Borowski laureat I D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jakub Boguta laureat II D Krzysztof Bolibok
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Rafał Banaś laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Bartosz Brzeziński laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Kołosiński III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Stanisław Kurdziałek laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Kamil Mykitiuk laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Pietroń laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH Mikołaj Rzążewski laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Monika Siwiec laureatka III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Szutko laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Wiater laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Marcin Kos laureat III H Krzysztof Bolibok
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Jakub Boguta laureat II D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Stanisław Kurdziałek laureat III D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Rafał Banaś laureat III D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Karol Gajewski laureat III D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Kamil Mykitiuk laureat III D Kamil Kamiński

Rok 2014/2015


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Paweł Korzeb laureat III B Agnieszka Lewandowska
XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Struski laureat III D Małgorzata Mańkowska
XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Karol Nycz finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXII Olimpiada Informatyczna Tadeusz Dutkiewicz laureat III D Mirosław Pietrzycki
XLI Olimpiada Wiedzy Technicznej Grzegorz Rozdzialik laureat III D Kamil Kamiński
XLI Olimpiada Wiedzy Technicznej Kamil Mykitiuk finalista II D Kamil Kamiński
XLI Olimpiada Wiedzy Technicznej Łukasz Jaśkowski finalista III D Kamil Kamiński
LXVI Olimpiada Matematyczna Kosma Grochowski finalista III D Piotr Długosz
64. Olimpiada Fizyczna Stanisław Kurdziałek laureat I stopnia II D Kamil Kamiński, Piotr Kononowicz – Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
XLIV Olimpiada Biologiczna Michał Wronecki finalista III G Grażyna Konik
XXXVIII Olimpiada Języka Francuskiego Aleksandra Sadurska finalistka III H Barbara Kędra
XXXVIII Olimpiada Języka Francuskiego Honorata Menet finalistka I A Barbara Kędra
XLI Olimpiada Geograficzna Hubert Turski finalista II F Mateusz Dobek
XIX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Sandra Powroźnik finalistka II E Małgorzata Klimczak
61. Olimpiada Chemiczna Adam Wroński finalista I D Małgorzata Klimczak, Małgorzata Kasprzak
XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Krystian Misiurek finalista III F Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXVII Olimpiada Filozoficzna Arleta Ligęza finalistka II B Ewa Połczyńska - Chmielnicka
XXVII Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Połajdowicz finalistka II B Ewa Połczyńska - Chmielnicka
XLVI Olimpiada Języka Rosyjskiego Oliwia Sitoi finalistka II B Sława Piotrowska
39. Olimpiada Języka Angielskiego Clemens Ibrom finalista II A Monika Trznadel
V Olimpiada Języka Hiszpańskiego Ruy de la Fuente Lloveras laureat I A Monika Łakuta
IX Olimpiada Mediewistyczna Paweł Dudek finalista II B Marek Chodowski
XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Weronika Szlachetka laureatka I E Grażyna Konik
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Stanisław Kurdziałek laureat II stopnia II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Pietroń laureat III stopnia II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Bajner laureat III stopnia III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Mędyk laureat III stopnia III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Tadeusz Dudkiewicz laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Kosma Grochowski laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Łukasz Jaśkowski laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Kierepka laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mikołaj Koszel laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Sebastian Kulenty laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Niedziela laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Karol Nycz laureat II stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Opydo laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Agata Rzepiela laureatka III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Maciej Krawczyk finalista III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Joanna Gawlik finalistka III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Kamil Mykitiuk finalista II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Agnieszka Długosz finalistka III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Agnieszka Zagraba finalistka II H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Krystian Misiurek laureat I stopnia III F Krystyna Kuflewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (chemia) Adam Wroński finalista I D Małgorzata Kasprzak
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Wojciech Opydo laureat III stopnia III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Tadeusz Dudkiewicz laureat I stopnia III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Łukasz Jaśkowski laureat III stopnia III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Maciej Krawczyk finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Stanisław Kurdziałek laureat I stopnia II D Kamil Kamiński

 


Rok 2013/2014


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Spodymek laureatka III C Sława Piotrowska
XIII Międzynarodowa Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Spodymek laureatka III C Sława Piotrowska
XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego Gabriela Krawczyńska finalistka III B Sława Piotrowska
XXXVIII Olimpiada Języka Angielskiego Joanna Majsak laureatka III D Magdalena Gończyńska- Jussis
XXXVII Olimpiada Języka Francuskiego Wojciech Kołodziej finalista III B Barbara Kędra
XXXII Olimpiada Języka Łacińskiego Jsutyna Kraska finalistka III B Adriana Bolibok
LXV Olimpiada Matematyczna Albert Gutowski finalista III D Krzysztof Bolibok
XXI Olimpiada Informatyczna Albert Gutowski laureat III D Mirosław Pietrzycki
LX Olimpiada Chemiczna Michał Jarosiński finalistka III H Małgorzata Klimczak
XLIII Olimpiada Biologiczna Małgorzata Kasprzak finalistka III G Małgorzata Drozd
XLIII Olimpiada Biologiczna Michał Kos finalistka III E Grażyna Konik
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Małgorzata Kasprzak finalistka III G Małgorzata Drozd
XL Olimpiada Geograficzna Krystian Misiurek laureat II F Krystyna Kuflewska/ Mateusz Dobek
63 Olimpiada Fizyczna Stanisław Kurdziałek finalista I D Kamil Kamiński
55 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Adrian Żur laureat III F Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Adrian Żur laureat III F Zbigniew Smutek
II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP Bartłomiej Baran laureat III F Zbigniew Smutek
I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Bartłomiej Baran laureat III F Zbigniew Smutek
XVIII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Mateusz Siwek laureat II E Małgorzata Klimczak
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Patrycja Stpiczyńska laureatka III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Struski finalista II D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Karol Nycz finalista II D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Aleksandra Drozda finalistka III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Patrycja Czobot finalistka II D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Anna Drabko finalistka III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Iwanek finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Kamil Mykitiuk finalista I D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Karol Nycz finalista II D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Aleksandra Drozda finalistka III D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Jakub Romański finalista I D Małgorzata Mańkowska
XL Olimpiada Wiedzy Technicznej Małgorzata Łazuka laureatka III D Kamil Kamiński
XL Olimpiada Wiedzy Technicznej Dominik Machoń finalista III D Kamil Kamiński
XL Olimpiada Wiedzy Technicznej Paweł Orlikowski finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Albert Gutowski laureat III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Małgorzata Łazuka laureatka III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mikołaj Karaś laureat III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Opydo laureat II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Warowny laureat III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Szczepanik laureat III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Baryga finalista III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Sebastian Kulenty finalista II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Pietroń finalista I D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Małgorzata Łazuka laureatka III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Przemysław Stasiak laureat III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Mateusz Warowny laureat III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Baryga finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Sebastian Kulenty finalista II D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Dominik Machoń finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Weronika Kurek finalistka III D Mateusz Dobek

Rok 2012/2013


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
59 Olimpiada Chemiczna Marcin Fila laureat III G Małgorzata Kasprzak
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (chemia) Marcin Fila Laureat I stopnia III G Małgorzata Kasprzak
XXXIX Olimpiada Historyczna Paweł Błaszczak laureat III F Marek Chodowski
XIII Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska Piastowska” Paweł Błaszczak laureat (II m.) III F Marek Chodowski
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Karol Nycz laureat I D Małgorzata Mańkowska
LV Olimpiada Astronomiczna Damian Mazurek laureat (III m.) III D Kamil Kamiński
VIII Olimpiada Przedsiębiorczości Anna Stepanów laureatka III D Małgorzata Mańkowska
36 Olimpiada Języka Niemieckiego Elżbieta Jakubów laureatka III G Paweł Jamro
XXXIX Olimpiada Wiedzy Technicznej Małgorzata Łazuka laureatka II D Kamil Kamiński
LXIV Olimpiada Matematyczna Michał Błaziak finalista III D

Krzysztof Bolibok

Piotr Długosz

VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Błaziak Laureat I stopnia III D Piotr Długosz
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Konrad Fus Laureat III stopnia III D Piotr Długosz
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Jaszak Laureat III stopnia III D Piotr Długosz
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Małgorzata Łazuka Laureatka III stopnia II D Krzysztof Bolibok
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Albert Gutowski Laureat III stopnia II D Krzysztof Bolibok
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Albert Gutowski Laureat III stopnia II D Kamil Kamiński
XX Olimpiada Informatyczna Albert Gutowski finalista II D Mirosław Pietrzycki
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Paweł Orlikowski Laureat III stopnia II D Kamil Kamiński
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Natalia Jurczyńska Laureatka II stopnia III H Katarzyna Dobek
XXXI Olimpiada Języka Łacińskiego Maciej Mazur finalista III B Adriana Bolibok
XXXI Olimpiada Języka Łacińskiego Michał Powszedniak finalista III F Adriana Bolibok
LIV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Michał Powszedniak finalista III F Zbigniew Smutek
LIV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Dorota Majchrzak finalistka III F Zbigniew Smutek
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Struski finalista I D Małgorzata Mańkowska
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Patrycja Stpiczyńska finalista II D Małgorzata Mańkowska
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Karol Wiśniowiecki finalista III C Małgorzata Mańkowska
VIII Olimpiada Przedsiębiorczości Michał Ozimek finalista III C Małgorzata Mańkowska
59 Olimpiada Chemiczna Michał Jarosiński finalista II H Małgorzata Klimczak
XXXIX Olimpiada Wiedzy Technicznej Michał Jarosiński finalista II H Kamil Kamiński
XVII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Maria Tarkowska finaliskta III E Małgorzata Klimczak
XXXIX Olimpiada Geograficzna Aleksandra Szczęsna finalistka III D Katarzyna Dobek
XXXIX Olimpiada Geograficzna Krystian Misiurek finalista I F Katarzyna Dobek
XLII Olimpiada Biologiczna Katarzyna Bancerz finalistka III G Grażyna Konik
XLII Olimpiada Biologiczna Agata Skrzyńska finalistka III G Grażyna Konik
XLII Olimpiada Biologiczna Michał Kocemba finalista II G Małgorzata Drozd
XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Łukasz Głąb finalista III F Marta Rodak-Nawrot
XXXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Katarzyna Podgórska finalistka II E Grażyna Konik
XLIV Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Spodymek finalistka II C Sława Piotrowska
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Grzegorz Konefał finalista III D Kamil Kamiński
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Przemysław Stasiak finalista II D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III Rzeczpospolitej Barłomiej Baran laureat II F Marek Chodowski
V Olimpiada „Myśli Jana Pawła II” Karolina Rossa finalistka I C Ks. Konrad Żyśko

Rok 2010/2011


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna laureata
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Agnieszka Pachla finalistka III f Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Kacper Oleksy laureat III e Zbigniew Smutek
Olimpiada Historyczna Kacper Oleksy laureat III e Grzegorz Sidor
Olimpiada Matematyczna Jarosław Klamut finalista III d Krzysztof Bolibok
Olimpiada Artystyczna Mateusz Lachowski finalista III b Ewa Skwarzyńska-Tuziak
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Sylwia Stylińska laureatka II e Małgorzata Klimczak
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Artur Litwin finalista I e Małgorzata Klimczak
Olimpiada Języka Rosyjskiego Urszula Grunt finalistka III c Sława Piotrowska
Olimpiada Języka Rosyjskiego Magdalena Stankiewicz finalistka I g Sława Piotrowska
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Jarosław Klamut laureata III d Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Kamil Pęcak laureat III d Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Maciej Kieroń laureat III d Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Paulina Pernak laureatka III c Agnieszka Nowiszewska
Olimpiada Biologiczna Agnieszka Goral laureatka III g Małgorzata Drozd
Olimpiada Biologiczna Sylwia Stylińska finalistka II e Grażyna Konik
Olimpiada Przedsiębiorczości Adam Sokołowski laureat II d Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Maciej Jargiło finalista II c Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Maciej Latocha finalista II c Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Języka Francuskiego Joanna Janowska finalistka III e Barbara Kędra
Olimpiada Języka Hiszpańskiego Joanna Dymara finalistka III f Monika Łakuta
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. Prof.A.Swinarskiego Adam Marciniak laureat II e Małgorzata Klimczak
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. Prof.A.Swinarskiego Piotr Kołodziej laureat III g Jadwiga Berecka
Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683” Paweł Błaszczyk laureat I f Marek Chodowski
Olimpiada Wiedzy Technicznej Radosław Garczyński laureat II d Kamil Kamiński Piotr Długosz
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Agnieszka Goral finalistka III g Małgorzata Drozd

Rok 2009/2010


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna laureata
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka MATEUSZ NIEDZIELA - laureat II Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka PAULINA KRUKOWSKA-finalistka III Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka KATARZYNA BĄCZKOWSKA - finalistka III Zbigniew Smutek
Olimpiada Fizyczna PIOTR POLANOWSKI - finalista II Adam Sikorski
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym JOANNA KOZYRA - laureatka III Marek Chodowski
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym TOMASZ ROSIŃSKI - finalista III Marek Chodowski
Olimpiada Matematyczna KATARZYNA MANDZIUK - finalistka III Piotr Długosz
Olimpiada Historyczna SZYMON MARCINIAK -finalista II Jan Maleska
Olimpiada Historyczna MATEUSZ LACHOWSKI-finalista II Jan Maleska
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu SYLWIA STYLIŃSKA- laureatka I Małgorzata Klimczak
Olimpiada Języka Rosyjskiego MICHAŁ JAWORSKI-finalista III Sława Piotrowska
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego MARTYNA AFTYKA - finalistka II Marta Rodak - Nawrot
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego MAGDALENA KRZYŻANOWSKA - finalistka II Marta Rodak - Nawrot
Olimpiada Artystyczna SZYMON MARCINIAK-finalista II Ewa Skwarzyńska-Tuziak
Olimpiada Artystyczna MATEUSZ LACHOWSKI-finalista II Ewa Skwarzyńska-Tuziak
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej ALEKSANDRA ŁAKOMA - finalistka II Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej MATEUSZ NIEDZIELA - laureat II Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej TOMASZ ROSIŃSKI - finalista II Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - Pułtusk TOMASZ ROSIŃSKI-finalista III Zbigniew Smutek
Olimpiada Biologiczna KRZYSZTOF GRZECHNIK - finalistka II Grażyna Konik
Olimpiada Biologiczna AGNIESZKA GORAL - finalista II Małgorzata Drozd
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” KATARZYNA MANDZIUK - laureatka III Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” MAKSYMILIAN MAZUR - laureat III Anna Czobot
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” JAROSŁAW KLAMUT -laureat III Adam Sikorski
Olimpiada Ekologiczna AGNIESZKA GORAL - finalistka II Małgorzata Drozd

Rok 2008/2009


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna laureata
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka ANNA KĘSKIEWICZ - finalistka III F Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka MAŁGORZATA SOŁTYS - finalistka III F Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka KATARZYNA–BĄCZKOWSKA - finalistka II F Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy Technicznej ANNA SOBCZUK - finalistka II d Kamil Kamiński
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym ALEKSANDER ZARZEKA - laureat III e Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym DAMIAN PIŁAT - laureat III e Zbigniew Smutek
Olimpiada Matematyczna DAMIAN HAŁAS - finalista III d