FacebookYouTubeTwitterInstagram
OlimpijczycyOLD

Rok: 2016 | 2015 | 2014 |  


Rok 2015/2016


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
40. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Oliwia Szczerbakiewicz laureatka II A Monika Trznadel
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Patrycja Jasiurska finalistka II A Beata Król
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Agata Kuźnia finalistka II B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Oliwia Sitoi finalistka III B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Mikołaj Rzążewski finalista III D Ewa Połczyńska- Chmielnicka
LXVII Olimpiada Matematyczna Jakub Boguta finalista II D Krzysztof Bolibok
LXVII Olimpiada Matematyczna Stanisław Kurdziałek finalista III D Piotr Długosz
LXVII Olimpiada Matematyczna Wojciech Pietroń finalista III D Piotr Długosz
XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej Jakub Boguta laureat II D Kamil Kamiński
XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej Stanisław Kurdziałek finalista III D Kamil Kamiński
XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej Rafał Banaś finalista III D Kamil Kamiński
65 Olimpiada Fizyczna Stanisław Kurdziałek laureat- reprezentant Polski na Olimpiadę Międzynarodową III D Kamil Kamiński, Piotr Kononowicz
65 Olimpiada Fizyczna Jakub Boguta finalista II D Kamil Kamiński
XXIII Olimpiada Informatyczna Jakub Boguta laureat II D Henryk Kawka
XXIII Olimpiada Informatyczna Piotr Borowski laureat II D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIII Olimpiada Informatyczna Piotr Grabowski laureat II D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XLV Olimpiada Biologiczna Katarzyna Wiejak finalistka III E Grażyna Konik
XLV Olimpiada Biologiczna Anna Prażmo finalistka II A Marcin Kożuch
XX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Ewa Kovalenko finalistka I E Małgorzata Drozd, Grażyna Konik
XX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Sandra Powroźnik laureatka III E Grażyna Konik, Małgorzata Drozd
XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Anna Prażmo finalistka II A Marcin Kożuch
57. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Katarzyna Połajdowicz finalistka III B Zbigniew Smutek
III Ogólnopolska Olimpiada o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Inga Rybczyńska finalistka II C Zbigniew Smutek
XI Olimpiada Przedsiębiorczości Maksymilian Kulicki finalista I D Małgorzata Mańkowska
XI Olimpiada Przedsiębiorczości Klaudia Maruszak laureatka II C Małgorzata Mańkowska
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Radosław Jawor finalista II D Małgorzata Mańkowska
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Kamil Płociennik finalista III C Małgorzata Mańkowska
IV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Klaudia Maruszak finalistka II C Małgorzata Mańkowska
IV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Kamil Płóciennik III C Małgorzata Mańkowska
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Borowski laureat I D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jakub Boguta laureat II D Krzysztof Bolibok
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Rafał Banaś laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Bartosz Brzeziński laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Kołosiński III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Stanisław Kurdziałek laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Kamil Mykitiuk laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Pietroń laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH Mikołaj Rzążewski laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Monika Siwiec laureatka III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Szutko laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Wiater laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Marcin Kos laureat III H Krzysztof Bolibok
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Jakub Boguta laureat II D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Stanisław Kurdziałek laureat III D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Rafał Banaś laureat III D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Karol Gajewski laureat III D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Kamil Mykitiuk laureat III D Kamil Kamiński

Rok 2014/2015


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Paweł Korzeb laureat III B Agnieszka Lewandowska
XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Struski laureat III D Małgorzata Mańkowska
XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Karol Nycz finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXII Olimpiada Informatyczna Tadeusz Dutkiewicz laureat III D Mirosław Pietrzycki
XLI Olimpiada Wiedzy Technicznej Grzegorz Rozdzialik laureat III D Kamil Kamiński
XLI Olimpiada Wiedzy Technicznej Kamil Mykitiuk finalista II D Kamil Kamiński
XLI Olimpiada Wiedzy Technicznej Łukasz Jaśkowski finalista III D Kamil Kamiński
LXVI Olimpiada Matematyczna Kosma Grochowski finalista III D Piotr Długosz
64. Olimpiada Fizyczna Stanisław Kurdziałek laureat I stopnia II D Kamil Kamiński, Piotr Kononowicz – Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
XLIV Olimpiada Biologiczna Michał Wronecki finalista III G Grażyna Konik
XXXVIII Olimpiada Języka Francuskiego Aleksandra Sadurska finalistka III H Barbara Kędra
XXXVIII Olimpiada Języka Francuskiego Honorata Menet finalistka I A Barbara Kędra
XLI Olimpiada Geograficzna Hubert Turski finalista II F Mateusz Dobek
XIX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Sandra Powroźnik finalistka II E Małgorzata Klimczak
61. Olimpiada Chemiczna Adam Wroński finalista I D Małgorzata Klimczak, Małgorzata Kasprzak
XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Krystian Misiurek finalista III F Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXVII Olimpiada Filozoficzna Arleta Ligęza finalistka II B Ewa Połczyńska - Chmielnicka
XXVII Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Połajdowicz finalistka II B Ewa Połczyńska - Chmielnicka
XLVI Olimpiada Języka Rosyjskiego Oliwia Sitoi finalistka II B Sława Piotrowska
39. Olimpiada Języka Angielskiego Clemens Ibrom finalista II A Monika Trznadel
V Olimpiada Języka Hiszpańskiego Ruy de la Fuente Lloveras laureat I A Monika Łakuta
IX Olimpiada Mediewistyczna Paweł Dudek finalista II B Marek Chodowski
XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Weronika Szlachetka laureatka I E Grażyna Konik
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Stanisław Kurdziałek laureat II stopnia II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Pietroń laureat III stopnia II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Bajner laureat III stopnia III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Mędyk laureat III stopnia III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Tadeusz Dudkiewicz laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Kosma Grochowski laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Łukasz Jaśkowski laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Kierepka laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mikołaj Koszel laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Sebastian Kulenty laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Niedziela laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Karol Nycz laureat II stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Opydo laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Agata Rzepiela laureatka III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Maciej Krawczyk finalista III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Joanna Gawlik finalistka III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Kamil Mykitiuk finalista II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Agnieszka Długosz finalistka III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Agnieszka Zagraba finalistka II H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Krystian Misiurek laureat I stopnia III F Krystyna Kuflewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (chemia) Adam Wroński finalista I D Małgorzata Kasprzak
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Wojciech Opydo laureat III stopnia III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Tadeusz Dudkiewicz laureat I stopnia III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Łukasz Jaśkowski laureat III stopnia III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Maciej Krawczyk finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Stanisław Kurdziałek laureat I stopnia II D Kamil Kamiński

 


Rok 2013/2014


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Spodymek laureatka III C Sława Piotrowska
XIII Międzynarodowa Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Spodymek laureatka III C Sława Piotrowska
XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego Gabriela Krawczyńska finalistka III B Sława Piotrowska
XXXVIII Olimpiada Języka Angielskiego Joanna Majsak laureatka III D Magdalena Gończyńska- Jussis
XXXVII Olimpiada Języka Francuskiego Wojciech Kołodziej finalista III B Barbara Kędra
XXXII Olimpiada Języka Łacińskiego Jsutyna Kraska finalistka III B Adriana Bolibok
LXV Olimpiada Matematyczna Albert Gutowski finalista III D Krzysztof Bolibok
XXI Olimpiada Informatyczna Albert Gutowski laureat III D Mirosław Pietrzycki
LX Olimpiada Chemiczna Michał Jarosiński finalistka III H Małgorzata Klimczak
XLIII Olimpiada Biologiczna Małgorzata Kasprzak finalistka III G Małgorzata Drozd
XLIII Olimpiada Biologiczna Michał Kos finalistka III E Grażyna Konik
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Małgorzata Kasprzak finalistka III G Małgorzata Drozd
XL Olimpiada Geograficzna Krystian Misiurek laureat II F Krystyna Kuflewska/ Mateusz Dobek
63 Olimpiada Fizyczna Stanisław Kurdziałek finalista I D Kamil Kamiński
55 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Adrian Żur laureat III F Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Adrian Żur laureat III F Zbigniew Smutek
II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP Bartłomiej Baran laureat III F Zbigniew Smutek
I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Bartłomiej Baran laureat III F Zbigniew Smutek
XVIII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Mateusz Siwek laureat II E Małgorzata Klimczak
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Patrycja Stpiczyńska laureatka III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Struski finalista II D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Karol Nycz finalista II D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Aleksandra Drozda finalistka III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Patrycja Czobot finalistka II D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Anna Drabko finalistka III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Iwanek finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Kamil Mykitiuk finalista I D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Karol Nycz finalista II D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Aleksandra Drozda finalistka III D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Jakub Romański finalista I D Małgorzata Mańkowska
XL Olimpiada Wiedzy Technicznej Małgorzata Łazuka laureatka III D Kamil Kamiński
XL Olimpiada Wiedzy Technicznej Dominik Machoń finalista III D Kamil Kamiński
XL Olimpiada Wiedzy Technicznej Paweł Orlikowski finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Albert Gutowski laureat III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Małgorzata Łazuka laureatka III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mikołaj Karaś laureat III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Opydo laureat II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Warowny laureat III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Szczepanik laureat III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Baryga finalista III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Sebastian Kulenty finalista II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Pietroń finalista I D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Małgorzata Łazuka laureatka III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Przemysław Stasiak laureat III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Mateusz Warowny laureat III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Baryga finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Sebastian Kulenty finalista II D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Dominik Machoń finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Weronika Kurek finalistka III D Mateusz Dobek