FacebookYouTubeTwitterInstagram
Olimpijczycy

Rok: 2020 | 2019 | 2018 | 2017|   Starsze...


Rok 2019/2020


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XXXII Olimpiada Filozoficzna Oskar Szymański finalista I AG Beata Król
XXXII Olimpiada Filozoficzna Aleksandra Futera finalistka I DP Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXXII Olimpiada Filozoficzna Julia Serafin finalistka II A Beata Król
44. Olimpiada Języka Angielskiego Aleksandra Futera finalistka I DP Edyta Bajda- Kowalczyk
44. Olimpiada Języka Angielskiego Adrian Okleciński finalista II D Mirosław Mistrzak
XLVI Olimpiada Historyczna Maciej Martyniuk finalista III C Marek Chodowski
XLVI Olimpiada Historyczna Szymon Skrzypek finalista II G Jan Maleska
XXII Olimpiada Wiedzy o Prawie Wiktoria Czapla finalistka II B Jan Maleska
LXI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Adam Suraj finalista III D Krzysztof Niedźwiedź
LXI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Maksymilian Grądz finalista I BG Krzysztof Niedźwiedź
VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Maksymilian Grądz finalista I BG Krzysztof Niedźwiedź
VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Martyna Łusiak finalistka II F Krzysztof Niedźwiedź
VI edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach Iga Zielińska laureatka I CG Ewa Połczyńska- Chmielnicka
VI edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach Jakub Kołtun laureat I DP Ewa Połczyńska- Chmielnicka
IV Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej Zuzanna Dorota finalistka I AP Beata Król
IV Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej Julia Serafin finalistka II A Beata Król
XXX Olimpiady Teologii Katolickiej Kamil Machnikowski finalista III C ks. Wojciech Derlukiewicz
LXXI Olimpiada Matematyczna Piotr Blinowski finalista II D Piotr Długosz
Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Wojciech Ściuk finalista II A Krzysztof Bolibok
Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Mateusz Gil finalista III D Agnieszka Nowiszewska
69. Olimpiada Fizyczna Jakub Grochowski finalista III D Kamil Kamiński Paweł Dyniec
XXVII Olimpiada Informatyczna Alessandro Peria finalista II D Mirosław Pietrzycki
XXVII Olimpiada Informatyczna Piotr Blinowski finalista II D Mirosław Pietrzycki
XXVII Olimpiada Informatyczna Patrycja Krzyna finalistka III D Mirosław Pietrzycki
XXVII Olimpiada Informatyczna Jan Klimczak finalista III D Mirosław Pietrzycki
XXVII Olimpiada Informatyczna Jan Kwiatkowski finalista III D Mirosław Pietrzycki
XXVII Olimpiada Informatyczna Mateusz Malinowski finalista III D Mirosław Pietrzycki
XLVI Olimpiada Wiedzy Technicznej Michał Jung finalista III H Paweł Dyniec Kamil Kamiński
XLVI Olimpiada Wiedzy Technicznej Paweł Łacek finalista III D Kamil Kamiński
XLVI Olimpiada Wiedzy Technicznej Mateusz Malinowski finalista III D Kamil Kamiński
XLVI Olimpiada Wiedzy Technicznej Jakub Wasilewski finalista III H Michał Gierczak Kamil Kamiński
XLVI Olimpiada Wiedzy Technicznej Kacper Wieleba finalista III D Kamil Kamiński
49. Olimpiada Biologiczna Maciej Maj finalista II D Grażyna Konik
49. Olimpiada Biologiczna Aleksandra Antoniak finalistka III G Grażyna Konik
49. Olimpiada Biologiczna Maja Owe- Larsson finalistka III E Małgorzata Drozd
LXVI Olimpiada Chemiczna Jakub Fedorowicz finalista II E Małgorzata Kasprzak
LXVI Olimpiada Chemiczna Karolina Piwko finalistka III G Małgorzata Kasprzak
XLVI Olimpiada Geograficzna Katarzyna Mielniczuk finalistka II C Katarzyna Dobek
XLVI Olimpiada Geograficzna Bernard Skiba finalista III C Katarzyna Dobek
IV Olimpiada Statystyczna Mateusz Gil finalista III D Katarzyna Dobek
IV Olimpiada Statystyczna Maciej Sidor finalista II D Katarzyna Dobek
IV Olimpiada Statystyczna Karol Kasperek finalista III D Katarzyna Dobek
IV Olimpiada Statystyczna Rafał Golik finalista III D Katarzyna Dobek
XV Olimpiada Przedsiębiorczości Hanna Sykuła finalistka II C Małgorzata Mańkowska
XV Olimpiada Przedsiębiorczości Karol Zając finalista II C Małgorzata Mańkowska
XV Olimpiada Przedsiębiorczości Kamil Machnikowski finalista III C Małgorzata Mańkowska
XV Olimpiada Przedsiębiorczości Mateusz Gil finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Mateusz Gil finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Adam Suraj finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Katarzyna Batyra finalistka III H Małgorzata Mańkowska
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Katarzyna Mielniczuk finalistka II C Katarzyna Dobek
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Julia Glibowska finalistka III C Katarzyna Dobek
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Bernard Skiba finalista III C Katarzyna Dobek
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Mateusz Malinowski finalista III D Katarzyna Dobek
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Patrycja Krzyna finalistka III D Mirosław Pietrzycki
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Katarzyna Mielnik finalistka III D Mirosław Pietrzycki
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Jan Klimczak finalista III D Mirosław Pietrzycki
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Jan Kwiatkowski finalista III D Mirosław Pietrzycki
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Mateusz Malinowski finalista III D Mirosław Pietrzycki
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Dawid Baran finalista III D Kamil Kamiński
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Kacper Wieleba finalista III D Kamil Kamiński
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Dominika Ziółkiewicz finalistka III D Kamil Kamiński
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Jakub Obroślak finalista III D Kamil Kamiński
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Adam Piaseczny finalista III D Kamil Kamiński
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Jakub Grochowski finalista III D Kamil Kamiński
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Bartosz Górski finalista I DG Paweł Dyniec
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Bartłomiej Brudnowski finalista III A Paweł Dyniec
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Jung finalista III H Paweł Dyniec
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Weronika Jakimowicz finalistka II A Krzysztof Bolibok 
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jan Rossa finalista II D Piotr Długosz
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jan Klimczak finalista III D Agnieszka Nowiszewska
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Patrycja Krzyna finalistka III D Agnieszka Nowiszewska
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jan Kwiatkowski finalista III D Agnieszka Nowiszewska
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Łacek finalista III D Agnieszka Nowiszewska
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Malinowski finalista III D Agnieszka Nowiszewska
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Katarzyna Mielnik finalistka III D Agnieszka Nowiszewska
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Adam Piaseczny finalista III D Agnieszka Nowiszewska
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Kacper Wieleba finalista III D Agnieszka Nowiszewska
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Błażej Wilkoławski finalista III D Agnieszka Nowiszewska
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Magdalena Hołowiecka finalistka III F Elżbieta Wiącek
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Zuzanna Skowronek finalistka III G Agnieszka Nowiszewska
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Błażej Gospodarek finalista III H Anna Czobot
XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jakub Nowacki finalista III H Anna Czobot

Rok 2018/2019


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Julia Ogonowska
finalistka
IB Agnieszka Lewandowska
XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maja Owe- Larsson
finalistka
IIE Bogna Zagórska
XXXI Olimpiada Filozoficzna Wiktoria Szymańska
laureatka
IIIB Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXXI Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Błaszczak
finalistka
IIIF Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXXI Olimpiada Filozoficzna Leo Kułak
finalista
IIA Beata Król
XXXI Olimpiada Filozoficzna Tomasz Kalisiak
finalista
IIA Beata Król
50. Olimpiada Języka Rosyjskiego Oleksnadr Kovalenko
finalista
IG Marek Chodowski
43. Olimpiada Języka Angielskiego Mateusz Czapczyński
finalista
IIIF Tomasz Kruk
VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Martyna Łusiak
laureat
IF Krzysztof Niedźwiedź
Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie Adam Suraj
laureat
IID Krzysztof Niedźwiedź
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie Adam Suraj
finalista
IID Krzysztof Niedźwiedź
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Adam Suraj
finalista
IID Krzysztof Niedźwiedź
Olimpiada Wiedzy o III RP Adam Suraj
finalista
IID Krzysztof Niedźwiedź
XXXVII Olimpiada Języka Łacińskiego Wiktoria Szymańska
finalistka
IIIB Adriana Bolibok
XXXVII Olimpiada Języka Łacińskiego Michał Widło
finalistka
IIIB Adriana Bolibok
IV Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej Michał Ścibura
laureat
IIIB Ewa Połczyńska- Chmielnicka
Olimpiada Wiedzy o Mediach Jan Woch
finalista
IIB Ewa Połczyńska- Chmielnicka
LXX Olimpiada Matematyczna Rafał Szulc
finalista
IIID Piotr Długosz
Krzysztof Bolibok
65. Olimpiada Chemiczna Karolina Piwko
finalistka
IIG Małgorzata Kasprzak
68. Olimpiada Fizyczna Jarosław Jurecki
finalista
IIIH Paweł Dyniec
Ryszard Biernacki
XXVI Olimpiada Informatyczna Marek Skiba
zwycięzca olimpiady
IIID

Henryk Kawka (gim)

Mirosław Pietrzycki

XXVI Olimpiada Informatyczna Jan Kwiatkowski
laureat
IID

Henryk Kawka (gim)

Mirosław Pietrzycki

XXVI Olimpiada Informatyczna Jan Klimczak
finalista
IID Mirosław Pietrzycki
XXVI Olimpiada Informatyczna Patrycja Krzyna
finalistka
IID Mirosław Pietrzycki
XXVI Olimpiada Informatyczna Piotr Blinowski
finalista
ID

Henryk Kawka (gim)

Mirosław Pietrzycki

XXVI Olimpiada Informatyczna Grzegorz Szumigaj
finalista
IIID Mirosław Pietrzycki
45 Olimpiada Wiedzy Technicznej Radosław Jurecki
laureat
IIIH Kamil Kamiński
XXIII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Łukasz Wiczołek
laureat
IIG Grażyna Konik
XXIII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Julia Niezgoda
finalistka
IG Grażyna Konik
48. Olimpiada Biologiczna Katarzyna Widomska
finalistka
IIIG Grażyna Konik
XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Klaudia Szydłowska
laureatka
IA Marcin Kożuch
XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Aleksandra Antoniak
finalistka
IIG Grażyna Konik
XLV Olimpiada Geograficzna Michał Mituła
finalista
IIIC Katarzyna Dobek
XLV Olimpiada Geograficzna Maciej Maj
finalista
ID Katarzyna Dobek
XIV Olimpiada Przedsiębiorczości Kamil Machnikowski
laureat
IIC Małgorzata Mańkowska
XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Mateusz Gil
laureat
IID Małgorzata Mańkowska
VII Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Mateusz Gil
finalista
IID Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach Maciej Martynik
laureat
IIC Małgorzata Mańkowska
VII Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Maciej Martyniuk
laureat
IIC Małgorzata Mańkowska
XVII Olimpiada Znajomości Afryki Monika Malinowska
laureatka
IIB Krystyna Kuflewska
XXIX Olimpiada Teologii Katolickiej Klaudia Szydłowska
finalistka
IA ks. Paweł Hodorek
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Jan Rossa
laureat
ID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Paweł Łacek
laureat
IID Agnieszka Nowiszewska
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Mateusz Malinowski
laureat
IID Agnieszka Nowiszewska
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Cezary Gabryel
laureat
IIIC Robert Winiarczyk
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Tomasz Adamczyk
laureat
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Filip Drygaś
laureat
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Antoni Gąsior
laureat
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Magda Grysza
laureatka
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Arkadiusz Koch
laureat
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Marek Masiak
laureat
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Iwona Narejko
laureatka
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Bartosz Oczkowski
laureat
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Marek Skiba
laureat
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Mikołaj Spytek
laureat
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Rafał Szulc
laureat
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Grzegorz Szumigaj
laureat
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Marcel Jarosz
finalista
IIID Piotr Długosz
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Wojciech Gierulski
laureat
IIIH Krzysztof Bolibok
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Radosław Jurecki
laureat
IIIH Krzysztof Bolibok
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Dominik Szubartowski
laureat
IIIH Krzysztof Bolibok
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Zuzanna Zielińska
laureatka
IIIH Krzysztof Bolibok
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Weronika Kuzioła
laureatka
IIIH Krzysztof Bolibok
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(matematyka)
Michał Sapuła
laureat
IIIH Krzysztof Bolibok
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(fizyka)
Adam Piaseczny
laureat
IID Kamil Kamiński
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(fizyka)
Kacper Wieleba
laureat
IID Kamil Kamiński
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(fizyka)
Marcel Jarosz
laureat
IIID Kamil Kamiński
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(fizyka)
Mikołaj Spytek
laureat
IIID Kamil Kamiński
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(fizyka)
Michał Jung
laureat
IIH Paweł Dyniec
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(fizyka)
Michał Gierulski
laureat
IIIH Ryszard Biernacki
Paweł Dyniec
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(fizyka)
Radosław Jurecki
laureat
IIIH Ryszard Biernacki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Mateusz Malinowski
finalista
IID Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Paweł Łacek
finalista
IID Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Marek Skiba
laureat
IIID

Henryk Kawka (gim)

Mirosław Pietrzycki

XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Tomasz Adamczyk
finalista
IIID Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Filip Drygaś
finalista
IIID Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Antoni Gąsior
finalista
IIID Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Marcel Jarosz
finalista
IIID Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Arkadiusz Koch
finalista
IIID Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Iwona Narejko
finalistka
IIID Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Mikołaj Spytek
finalista
IIID Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Rafał Szulc
finalista
IIID Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Grzegorz Szumigaj
finalista
IIID Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Weronika Kuzioła
finalistka
IIIH Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(informatyka)
Radosław Jurecki
finalista
IIIH Mirosław Pietrzycki
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(chemia)
Karolina Piwko
laureat
IIG Małgorzata Kasprzak
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(chemia)
Gabriel Majewski
finalista
IIIE Agnieszka Adamczuk- Kukiełka
XII Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
(geografia)
Mateusz Malinowski
laureat
IID Katarzyna Dobek

Rok 2017/2018


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XXX Olimpiada Filozoficzna Milena Żydek finalistka III H Dorota Goszczycka
III edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach Wojciech Mazurek laureat II B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Wojciech Mazurek laureat II B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XLVIV Olimpiada Języka Rosyjskiego Hanna Łopuszyńska laureatka III H Sława Piotrowska
XLVIV Olimpiada Języka Rosyjskiego Marek Skiba finalista II D Marek Chodowski
42. Olimpiada Języka Angielskiego Magdalena Parcheta finalistka II A Monika Trznadel
XLIV Olimpiada Historyczna Wojciech Mazurek finalista II B Marek Chodowski
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie Damian Berezecki laureat III B Jan Maleska
IV edycjiOlimpiady Wiedzy o Mediach Michał Ścibura laureat II B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP Dorota Łusiak finalistka III B Marek Chodowski
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Dorota Łusiak finalista III B Zbigniew Smutek
III Olimpiada o Filmie i Komunikacji Społecznej Maksymilian Kulicki laureat III D Ewa Połczyńska- Chmielnicka
III Olimpiada o Filmie i Komunikacji Społecznej Wojciech Kłopotek finalista III D Ewa Połczyńska- Chmielnicka
LXIX Olimpiada Matematyczna Rafał Szulc laureat II D Piotr Długosz, Krzysztof Bolibok
LXIX Olimpiada Matematyczna Karol Górski finalista III D Piotr Długosz
LXIX Olimpiada Matematyczna Piotr Stankiewicz finalista III D Piotr Długosz, Krzysztof Bolibok
XVI Olimpiady Lingwistyki Matematycznej Mikołaj Spytek finalista II D Piotr Długosz
XVI Olimpiady Lingwistyki Matematycznej Maksymilian Kulicki finalista III D Piotr Długosz
XXV Olimpiada Informatyczna Michał Borowski laureat III D Mirosław Pietrzycki
XXV Olimpiada Informatyczna Marek Skiba laureat II D Mirosław Pietrzycki
XXV Olimpiada Informatyczna Karol Górski finalista III D Mirosław Pietrzycki
XXV Olimpiada Informatyczna Artur Matyjasek finalista III D Mirosław Pietrzycki
Olimpiada Cyfrowa Wojciech Kłopotek finalista III D Mirosław Pietrzycki
44 Olimpiada Wiedzy Technicznej Radosław Jurecki laureat II H Kamil Kamiński
44 Olimpiada Wiedzy Technicznej Wojciech Podmokły laureat III D Kamil Kamiński
44 Olimpiada Wiedzy Technicznej Jakub Michalak finalista III D Kamil Kamiński
XXII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Magda Marciniak laureatka II G Grażyna Konik
XXII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Natalia Biedroń finalistka I G Grażyna Konik
47. Olimpiada Biologiczna Olga Jóźwiak laureatka III G Grażyna Konik
47. Olimpiada Biologiczna Agata Antoniak finalistka III E Małgorzata Drozd
47. Olimpiada Biologiczna Paulina Duda finalistka III E Małgorzata Drozd
XIII Olimpiada Przedsiębiorczości Maksymilian Kulicki laureat III D Małgorzata Mańkowska
XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Pelc finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Wiktor Zieliński finalista III D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach Wiktor Zieliński laureat III D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach Rafał Dziak finalista III D Małgorzata Mańkowska
VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania Rafał Dziak laureat III C Małgorzata Mańkowska
VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania Maksymilian Kulicki finalista III D Małgorzata Mańkowska
VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania Paweł Pelc finalista III D Małgorzata Mańkowska
VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania Wiktor Zieliński finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXVIII Olimpiada Teologii Katolickiej Maria Wachowicz finalistka II F ks. Paweł Hodorek
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Alan Bryłowski laureat II D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Grzegorz Szumigaj laureat II D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Julia Sikora laureatka III C Elżbieta Wiącek
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Borowski laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Kryczka laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Artur Matyjasek laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Damian Opoka laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Pelc laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Podmokły laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Adam Ryl laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Olgierd Sobieraj laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Stankiewicz laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Klaudia Stpiczyńska laureatka III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wiktor Zieliński laureat III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Agnieszka Chilimoniuk laureat III H Agnieszka Nowiszewska
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Weronika Dziaduch laureatka III H Agnieszka Nowiszewska
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Andrzej Smoliński laureat III H Agnieszka Nowiszewska
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Klaudia Flis finalistka III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Konrad Giełzak finalista III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jakub Michalak finalista III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Stefan Rzążewski finalista III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jakub Wieleba finalista III D Piotr Długosz
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Filip Rusiecki finalista III H Agnieszka Nowiszewska
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Dudzisz laureat III D Kamil Kamiński
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Wojciech Malinowski laureat III D Kamil Kamiński
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Karol Górski finalista III D Kamil Kamiński
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Borowski finalista III D Kamil Kamiński
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Bartosz Tkaczyk finalista III D Kamil Kamiński
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Szymon Miareczka laureat III H Paweł Dyniec
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Jung finalista I H Paweł Dyniec
XI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Radosław Jurecki finalista II H Ryszard Biernacki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Michał Borowski laureat III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Artur Matyjasek laureat III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Grzegorz Szumigaj laureat II D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Konrad Giełzak finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Piotr Kryczka finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Jakub Michalak finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Damian Opoka finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Paweł Pelc finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Wojciech Podmokły finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Adam Ryl finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Stefan Rzążewski finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Piotr Stankiewicz finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Olgierd Sobieraj finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Jakub Wieleba finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Wiktor Zieliński finalista III D Mirosław Pietrzycki
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (informatyka) Klaudia Flis finalistka III D Mirosław Pietrzycki
XI Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (chemia) Rafał Sierzpowski laureat III E Małgorzata Kasprzak
XI Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (chemia) Jakub Cieślik finalista III D Małgorzata Kasprzak
XI Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Mateusz Malinowski laureat I D Katarzyna Dobek

Rok 2016/2017


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XXVIV Olimpiada Filozoficzna Michał Ścibura
finalista
I B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
III edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach Jakub Jaroszyński
finalista
III B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
Zbigniew Smutek
V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP Dorota Łusiak
finalistka
II B Marek Chodowski
XI Olimpiada Mediewistyczna Jakub Kowalczuk
finalista
II B Marek Chodowski
LVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Inga Rybczyńska
finalistka
III C Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Wiktoria Ceniuk
finalistka
I C Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Wiktoria Ceniuk
finalistka
I C Zbigniew Smutek
XXXV Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej Jakub Boguta
finalista
III D Adriana Bolibok
LXVIII Olimpiada Matematyczna Jakub Boguta
laureat
III D Krzysztof Bolibok
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Adam Wroński
finalista
III D Kamil Kamiński
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Arkadiusz Michalak
finalista
III D Kamil Kamiński
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Jakub Sadło
finalista
III D Kamil Kamiński
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Michał Dudzisz
finalista
II D Kamil Kamiński
66 Olimpiada Fizyczna Jakub Boguta
laureat (reprezentant Polski na olimpiadę międzynarodową)
III D Kamil Kamiński
Piotr Kononowicz
XXIV Olimpiada Informatyczna Jakub Boguta
laureat
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Piotr Borowski
laureat
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Piotr Grabowski
finalista
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Fryderyk Sucharczuk
finalista
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Stanisław Gutowski
finalista
I D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XLVI Olimpiada Biologiczna Milena Leziak
laureatka
III E Grażyna Konik
XLVI Olimpiada Biologiczna Anna Prażmo
finalistka
III A Marcin Kożuch
XLVI Olimpiada Biologiczna Agata Antoniak
finalistka
II E Małgorzata Drozd
XXI Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Magda Marciniak
finalistka
I G Grażyna Konik
XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Weronika Szlachetka
finalistka
III E Grażyna Konik
XII Olimpiada Przedsiębiorczości Rafał Dziak
laureat
II C Małgorzata Mańkowska
XII Olimpiada Przedsiębiorczości Maksymilian Kulicki
laureat
II D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Rafał Dziak
finalista
II C Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Maksymilian Kulicki
finalista
II D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Wiktor Zieliński
finalista
II D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Alicja Okapa
laureatka
III D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Radosław Jawor
finalista
III D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Maksymilian Kulicki
laureat
II D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Klaudia Maruszak
laureatka
III C Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Wiktor Zieliński
laureat
II D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Alicja Okapa
finalistka
III D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Radosław Jawor
finalista
III D Małgorzata Mańkowska
I edycja Olimpiady o Biznesie i Innowacjach Rafał Dziak
laureat
II C Małgorzata Mańkowska
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jakub Boguta
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Borowski
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Alan Bryłowski
laureat
I D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Borowski
laureat
II D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wiktor Bornus
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Chwaszcz
laureat
III C Agnieszka Nowiszewska
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jacek Ciszewski
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Domański
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Marcin Gawlik
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Miłosz Kierepka
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Iga Kozłowska
laureatka
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Artur Matyjasek
laureat
II D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Maciej Mikuła
laureat
III C Agnieszka Nowiszewska
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Aleksandra Mochol
laureatka
III H Anna Czobot
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Natalia Kulczycka
laureatka
III H Anna Czobot
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Alicja Okapa
laureatka
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Stankiewicz
laureat
II D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Ireneusz Stanicki
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

Grzegorz Szumigaj
laureat

I D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Jakub Boguta
laureat
III D Kamil Kamiński
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Dudzisz
laureat
II D Kamil Kamiński
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Dominik Kufel
laureat
III D Kamil Kamiński
Olimpiada Wiedzy Teologicznej Wojciech Moskała
finalista
III H ks. Paweł Hodorek
XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Hanna Łopuszyńska
finalistka
II H Sława Piotrowska
Olimpiada Myśli Jana Pawła II Maria Wachowicz
finalistka
IF ks. Paweł Hodorek