FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2015-10-05:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 2015-10-05 poniedziałek
Edyta Bajda-Kowalczyk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 bl(1) - Język angielski, 50,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
5 2 al(2) - Okienko dla uczniów      
6 2 al(2) - Okienko dla uczniów      
7 2 cl - Godzina z wychowawcą, 50,Niepł Agnieszka Nowiszewska za 1 lekcje z 8.10.2015  
         
Marcin Kożuch
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 al(3) - Okienko dla uczniów      
4 2 al(3) - Okienko dla uczniów      
5 3 al(4) - Okienko dla uczniów      
6 3 al(4) - Okienko dla uczniów      
7 2 al - Okienko dla uczniów      
8 2 al - Okienko dla uczniów      
9 1 dl(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Beata Król
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 al(2) - Okienko dla uczniów      
2 2 al(2) - Okienko dla uczniów      
3 3 al - Okienko dla uczniów      
4 3 al - Okienko dla uczniów      
5 2 al(1) - Okienko dla uczniów      
6 2 al(1) - Okienko dla uczniów      
         
Marcin Kukiełka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 fl - Godzina z wychowawcą, 4,Płatne Janusz Maleska    
5 1 gl(2) - Informatyka, 39,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
7 1 gl(1) - Informatyka, 39,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
         
Mirosław Mistrzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 fl(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 fl(1) - Uczniowie przychodzą później      
4 2 hl(1) - Język angielski, 39,Niepł Tomasz Kruk złączenie grup  
5 3 dl(1) - Język angielski, ,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
7 3 fl(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Katarzyna Osiewicz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 bl - Przyroda - p.uzupełniający, 43,Niepł Marek Chodowski za ostatnia lekcje 7.10.2015  
7 1 fl - Chemia, 24,Niepł Adam Wawrzyniak za ostatnia lekcje  
8 3 bl - Przyroda - p.uzupełniający, 43,Niepł Adam Wawrzyniak za ostatnia lekcje  
9 1 dl(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Beata Raczkiewicz- Piądłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
8 1 al(1) - Język angielski, 48,Niepł Monika Trznadel złączenie grup  
9 1 al(1) - Język angielski, 48,Niepł Monika Trznadel złączenie grup  
         
Marta Rodak-Nawrot
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 el - Język polski, 19,Płatne Dorota Goszczycka    
4 2 gl - Język polski, 19,Płatne Agnieszka Nowiszewska    
5 1 el - Język polski, 19,Niepł Janusz Maleska za nieobecny oddział  
6 1 el - Język polski, 19,Niepł Małgorzata S. Serafinko za nieobecny oddział  
7 1 cl - Język polski, 19,Płatne Piotr Długosz    
8 1 cl - Język polski, 19,Płatne Piotr Długosz    
         
Elżbieta Wiącek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 gl - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 1 cl - Matematyka, 30,Niepł Małgorzata Mańkowska za 1 lekcje 7.10.2015  
5 1 cl - Matematyka, 30,Płatne Dorota Goszczycka    
6 2 fl - Matematyka rozszerzona, 30,Płatne Krzysztof Bolibok    
7 2 fl - Matematyka rozszerzona, 30,Niepł Małgorzata Drozd za nieobecny oddział  
8 1 gl - Matematyka, 30,Niepł Małgorzata Mańkowska za ostatnia lekcje 06.10.2015