FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2015-10-07:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 2015-10-07 środa
Kamil Kamiński
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 dl(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 3 dl(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 3 dl(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 3 dl(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Marcin Kożuch
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 1 al(2) - Złączenie grup      
8 2 al(3) - Okienko dla uczniów      
9 2 al(3) - Okienko dla uczniów      
         
Tomasz Kruk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 fl(2) - Język angielski, 28,Niepł Wojciech Derlukiewicz za 1 lekcję z 9.10.2015  
5 1 bl(1) - Język angielski, 28,Niepł Beata Raczkiewicz- Piądłowska złączenie grup  
6 1 cl(2) - Język angielski, 28,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
7 2 dl(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 dl(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marcin Kukiełka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 bl - Matematyka, 4,Niepł Mirosław Pietrzycki za nieobecny oddział  
6 1 al - Matematyka, 4,Niepł Renata Furgał za 1 lekcję z 9.10.2015  
7 1 bl - Matematyka, 4,Niepł Wojciech Derlukiewicz za nieobecny oddział  
8 1 bl - Matematyka, 4,Niepł Janusz Maleska za nieobecny oddział  
         
Mirosław Mistrzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 fl(1) - Złączenie grup      
5 3 fl - Godzina z wychowawcą, 19,Niepł Bogna Zagórska za ostatnią lekcję  
7 3 dl(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 1 dl(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Katarzyna Osiewicz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 gl(2) - Chemia, 41,Niepł Małgorzata Drozd za nieobecny oddział  
6 1 gl(1) - Chemia, 41,Niepł Małgorzata Kasprzak za nieobecny oddział  
7 1 al(1) - Chemia, 41,Niepł Małgorzata Kasprzak za nieobecny oddział  
         
Marta Rodak-Nawrot
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 gl - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 2 dl - Język polski, 19,Niepł Krzysztof Bolibok za nieobecny oddział  
7 1 cl - Język polski, 29,Niepł Zbigniew Borowiec za nieobecny oddział  
8 3 el - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Elżbieta Wiącek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 fl - Matematyka rozszerzona, 30,Niepł Beata Raczkiewicz- Piądłowska za nieobecny oddział  
3 2 fl - Matematyka rozszerzona, 30,Niepł Beata Raczkiewicz- Piądłowska za nieobecny oddział  
5 1 cl - Matematyka rozszerzona, 18,Niepł Krzysztof Bolibok za nieobecny oddział  
         
Mira Wiśniewska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 hl(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 hl(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 Wf chłopców kl 1c i 1g - Wychowanie fizyczne, SD,Niepł Jacek Niećko złączenie grup  
4 Wf chłopców kl 1c i 1g - Wychowanie fizyczne, SD,Niepł Jacek Niećko złączenie grup  
5 2 cl(2) - Wychowanie fizyczne, SD,Niepł Jacek Niećko złączenie grup  
6 Wf chłopców kl1 e i 1f - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 Wf chłopców kl1 e i 1f - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Paweł Zdeb
lekcja opis zastępca uwagi podpis
8 Wf chłopców kl 2b i 2g - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 Wf chłopców kl 2b i 2g - Uczniowie zwolnieni do domu      
10 Wf chłopcy kl 1a i 1b - Uczniowie zwolnieni do domu      
11 Wf chłopcy kl 1a i 1b - Uczniowie zwolnieni do domu