FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2015-10-08:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 2015-10-08 czwartek
Kamil Kamiński
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 dl(2) - Fizyka rozszerzona, 45,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup  
7 2 dl(1) - Fizyka rozszerzona, 45,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup  
         
Marcin Kożuch
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 al(4) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 al(4) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 al - Okienko dla uczniów      
4 2 al - Okienko dla uczniów      
6 1 fl(2) - Okienko dla uczniów      
8 1 fl(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 1 bl - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Tomasz Kruk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 hl(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 1 cl(2) - Złączenie grup      
6 1 bl(1) - Język angielski, 38,Niepł Beata Raczkiewicz- Piądłowska złączenie grup  
7 2 hl(2) - Złączenie grup      
8 1 fl(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Mańkowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 cl - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Niepł Piotr Długosz za nieobecny oddział  
3 1 gl - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Niepł Zbigniew Borowiec za nieobecny oddział  
4 1 el - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Niepł Krzysztof Bolibok za nieobecny oddział  
5 1 fl - Podstawy przedsiębiorczości, 20,Niepł Janusz Maleska za nieobecny oddział  
         
Mirosław Mistrzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 hl(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 fl(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 fl(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 3 dl(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 3 cl(1) - Język angielski, 41,Niepł Edyta Bajda-Kowalczyk złączenie grup  
6 1 fl(1) - Język angielski, 28,Niepł Piotr Długosz za nieobecny oddział  
7 2 hl(1) - Język angielski, 49,Niepł Wojciech Derlukiewicz za nieobecny oddział  
         
Grzegorz Sidor
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 gl - Historia, 46,Niepł Wojciech Derlukiewicz za nieobecny oddział  
7 1 cl - Historia, 1,Niepł Janusz Maleska za nieobecny oddział  
         
Stanisław Stoń
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 cl(2) - Informatyka, 39,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
5 1 cl(1) - Informatyka, 9,Niepł Dorota Goszczycka za nieobecny oddział  
         
Mira Wiśniewska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 hl(2) - Złączenie grup      
4 2 hl(2) - Złączenie grup      
6 Wf chłopcy kl 3e i 3g - Okienko dla uczniów      
8 3 hl(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
9 3 cl(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Paweł Zdeb
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 el(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 el(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 Wf dziewcząt kl 2d i 2h - Wychowanie fizyczne, SM,Niepł Ryszard Biernacki za nieobecny oddział  
4 Wf dziewcząt kl 2d i 2h - Wychowanie fizyczne, SM,Płatne Ryszard Biernacki