FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2016-04-08:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 2016-04-08 piątek
Ryszard Biernacki
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 hl(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 2 hl(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 3 hl - r_fizyka, 46,Płatne A. Lewandowska    
7 2 hl - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Krzysztof Bolibok
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 dl - r_matematyka, 45,Płatne M. Rodak-Nawrot    
4 2 dl - r_matematyka, 45,Płatne M. Rodak-Nawrot    
5 3 bl - matematyka, 9,Płatne E. Polczyńska-Chmielnicka    
7 3 hl - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 hl - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Zbigniew Borowiec
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 hl(1) - j.angielski, 5,Niepł M. Mistrzak złączenie grup  
4 1 cl(1) - j.angielski, 5,Niepł T. Kruk złączenie grup  
5 1 dl(1) - j.angielski, 20,Niepł M. Mistrzak złączenie grup  
6 1 dl(1) - j.angielski, 20,Niepł M. Mistrzak złączenie grup  
7 1 hl(1) - j.angielski, 49,Niepł M. Pietrzycki złączenie grup  
8 3 al(1) - Okienko dla uczniów      
         
Piotr Długosz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 dl - matematyka, 31,Płatne A. Lewandowska    
3 2 el - matematyka, 31,Płatne G. Konik    
4 3 fl - matematyka, 31,Płatne A. Nowiszewska    
5 3 fl - matematyka, 31,Płatne B. Zagórska    
6 3 dl - matematyka, 31,Płatne B. Cieszkowska-Gałan    
         
Kamil Kamiński
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 dl - r_fizyka, 45,Niepł T. Kruk za nieobecny oddział  
7 3 dl - r_fizyka, 45,Płatne B. Cieszkowska-Gałan    
         
Marcin Kukiełka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 bl - matematyka, 4,Niepł K. Górska lekcja biblioteczna  
3 1 al - matematyka, 4,Płatne M. Łakuta    
4 1 al - matematyka, 4,Płatne A. Wawrzyniak    
5 1 fl - matematyka, 4,Płatne M. Pietrzak    
6 1 fl - matematyka, 4,Płatne M. Pietrzak    
         
Janusz Maleska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 el - historia, 26,Płatne M. Drozd    
3 1 fl - historia, 26,Niepł W. Derlukiewicz za ostatnią lekcję  
4 3 cl - u_hist.i sp., 26,Niepł M. Mistrzak za nieobecny oddział  
5 1 hl - historia, 26,Płatne A. Nowiszewska    
6 3 fl - u_hist.i sp., 26,Niepł A. Czobot za nieobecny oddział  
         
Beata Raczkiewicz- Piądłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 gl(1) - j.angielski, 28,Niepł M. Kasprzak złączenie grup  
3 2 fl(1) - j.angielski, 48,Niepł M. Pietrzak złączenie grup  
4 2 fl(1) - j.angielski, 48,Niepł M. Pietrzak złączenie grup  
5 2 el(2) - j.angielski, 38,Niepł M. Gończyńska-Jussis złączenie grup  
6 2 el(2) - j.angielski, 38,Niepł M. Gończyńska-Jussis złączenie grup  
7 2 gl(2) - j.angielski, 38,Niepł M. Pietrzak złączenie grup  
         
Zofia Wąsik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język niemiecki kl 2d - Uczniowie przychodzą później      
2 Język niemiecki kl 2d - Uczniowie przychodzą później