FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2017-11-10:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 2017-11-10 piątek
Beata Cieszkowska-Gałan
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 G(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 Język hiszpański - Złączenie grup   połączenie grup opieka TM  
3 2 F(2) - Język hiszpański rozszerzony, 32,Niepł Urszula Dobrowolska złączenie grup  
4 2 F(2) - Język hiszpański rozszerzony, 32,Niepł Urszula Dobrowolska złączenie grup  
5 Język hiszpański - Złączenie grup   połączenie grup opieka AR  
7 1 F(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Katarzyna Dobek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 C - Uczniowie przychodzą później      
2 3 C - Geografia rozszerzona, 47,Płatne Elżbieta Wiącek    
3 3 A - Okienko dla uczniów      
4 3 A - Okienko dla uczniów      
5 1 H - Geografia, 47,Niepł Agnieszka Nowiszewska za nieobecny oddział  
6 1 C - Geografia, 47,Płatne Marta Rodak-Nawrot    
         
Małgorzata Kasprzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 G(2) - Chemia, 43,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup  
6 1 G(1) - Chemia, 43,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup  
7 2 G - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Mańkowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 G - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Niepł Renata Furgał za nieobecny oddział  
4 1 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 1 F - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Niepł Adam Wawrzyniak za nieobecny oddział  
7 1 E - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Niepł Marek Chodowski za nieobecny oddział  
         
Jacek Niećko
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 F(2) - Wychowanie fizyczne, Sm,Płatne Adam Wawrzyniak    
6 3 B(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 F(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 F(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata S. Serafinko
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 3 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 E - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Zofia Wąsik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 C(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 Język niemiecki - Język niemiecki, 43,Niepł Tymoteusz Modrzejewski    
4 1 E(2) - Język niemiecki, 24,Płatne Dorota Kacperczyk    
5 2 D(3) - Język niemiecki, 24,Niepł Anna Rozum - Brzuch    
6 3 D(2) - Język niemiecki, 30,Niepł Dorota Kacperczyk złączenie grup  
7 3 E(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 F(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Paweł Zdeb
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 D(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 D(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 E(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 3 E(2) - Uczniowie przychodzą później      
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, SA2,Niepł Karol Herda złączenie grup (3G do domu)  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, Sm,Niepł Karol Herda złączenie grup (3G do domu)  
7 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu