FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2018-03-19:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 2018-03-19 poniedziałek
Edyta Bajda-Kowalczyk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 2 F - Ed.medialna, 4,Płatne A. Czobot    
6 2 G(2) - j.angielski, 39,Niepł M. Gończyńska-Jussis złączenie grup  
7 2 D(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 1 B(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Katarzyna Dobek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 G - geografia, 18,Niepł T. Modrzejewski    
3 2 C - r_geografia, 47,Płatne E. Wiącek    
4 1 C - geografia, 47,Płatne R. Winiarczyk    
6 3 C - r_geografia, 47,Niepł E. Wiącek za ostatnią lekcję  
7 2 A(1) - Okienko dla uczniów      
8 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Tomasz Kruk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 H(1) - j.angielski, 28,Płatne M. Mistrzak    
5 3 C(2) - j.angielski, 28,Płatne M. Mistrzak    
         
Beata Raczkiewicz- Piądłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 C(2) - j.angielski, 48,Niepł M. Mistrzak złączenie grup  
7 2 C(1) - j.angielski, 48,Niepł M. Mistrzak złączenie grup  
         
Małgorzata S. Serafinko
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 G - religia, 32,Płatne M. Kasprzak    
4 3 B - religia, 32,Niepł M. Chodowski za ostatnią lekcję  
5 2 G - religia, 32,Płatne R. Winiarczyk    
6 1 E - religia, 32,Niepł E. Skwarzyńska -Tuziak za ostatnią lekcję z 22.02.18  
         
Monika Trznadel
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 A(1) - Uczniowie przychodzą później      
         
Paweł Zdeb
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 C(2) - wf, ,Płatne K. Herda    
6 3 E(2) - wf, SD,Niepł M. Wiśniewska złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - wf, Sm,Niepł M. Wiśniewska złączenie grup (1D do domu)  
8 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu