FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2018-06-13:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 2018-06-13 środa
Marek Chodowski
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 H - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 1 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 1 E - historia, 29,Niepł A. Adamczuk za ostatnią lekcję  
         
Beata Cieszkowska-Gałan
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język hiszpański - j.hiszpański, 17,Niepł U. Dobrowolska złączenie grup  
2 2 F(2) - r_hiszpański, 48,Niepł U. Dobrowolska złączenie grup  
3 2 F(2) - j.hiszpański, 48,Niepł U. Dobrowolska złączenie grup  
4 Język hiszpański - j.hiszpański, 19,Niepł U. Dobrowolska złączenie grup  
         
Piotr Długosz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 1 E - matematyka, 31,Płatne A. Adamczuk    
6 2 D - matematyka, 31,Niepł T. Modrzejewski    
7 2 D - matematyka, 31,Płatne B. Zagórska    
         
Katarzyna Dobek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 A(1) - Okienko dla uczniów      
6 2 A(1) - Okienko dla uczniów      
         
Małgorzata Drozd
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 1 E(2) - r_biologia, 20,Niepł A. Adamczuk za nieobecny oddział  
         
Paweł Dyniec
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 A(1) - Okienko dla uczniów      
         
Dorota Goszczycka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 G - j.polski, 9,Niepł R. Furgał za nieobecny oddział  
5 2 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Kamil Kamiński
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 D - r_fizyka, 50,Niepł J. Maleska za nieobecny oddział  
4 2 D - r_fizyka, 50,Niepł D. Kacperczyk za nieobecny oddział  
5 1 D(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Grażyna Konik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 G - biologia, 17,Płatne A. Czobot    
6 2 G(2) - r_biologia, 17,Niepł M. Kasprzak złączenie grup  
7 2 G(1) - r_biologia, 17,Niepł M. Kasprzak złączenie grup  
         
Agnieszka Lewandowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 A - j.polski, 18,Niepł K. Dobek za nieobecny oddział  
         
Janusz Maleska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 G - historia, 26,Płatne B. Król    
         
Małgorzata Mańkowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 G - przedsięb., 1,Niepł K. Dobek za nieobecny oddział  
3 1 F - przedsięb., 1,Płatne M. Rodak-Nawrot    
4 1 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 1 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Mirosław Mistrzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 2 C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 1 G(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Mirosław Pietrzycki
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 D(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 1 H(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 D(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Ewa Polczyńska-Chmielnicka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 F - j.polski, 9,Niepł T. Modrzejewski    
5 1 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 1 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Stanisław Stoń
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 B(1) - informatyka, 39,Niepł A. Rozum - Brzuch    
         
Adam Wawrzyniak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 F(1) - e_dla_bezp, 2,Niepł Z. Borowiec złączenie grup  
6 1 F(2) - e_dla_bezp, 2,Niepł Z. Borowiec złączenie grup  
7 1 G(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 1 G(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Elżbieta Wiącek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 F - matematyka, 30,Płatne M. Rodak-Nawrot    
         
Paweł Zdeb
lekcja opis zastępca uwagi podpis
8 1 D(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)