FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2018-10-26:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 2018-10-26 piątek
Agnieszka Adamczuk-Kukiełka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 E - Chemia rozszerzona, 43,Płatne Elżbieta Wiącek    
4 3 E - Chemia rozszerzona, 43,Płatne Marta Rodak-Nawrot    
6 1 G(1) - Chemia, 41,Niepł Grażyna Konik złączenie grup  
         
Piotr Długosz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 1 D - Matematyka, 31,Niepł Zofia Wąsik za nieobecny oddział  
5 1 C - Matematyka, 31,Niepł Bogna Zagórska za nieobecny oddział  
6 1 C - Matematyka rozszerzona, 31,Płatne Bogna Zagórska    
         
Katarzyna Dobek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
4 3 C - Geografia rozszerzona, 47,Płatne Ewa Polczyńska-Chmielnicka    
5 2 A(2) - Okienko dla uczniów      
6 2 A(2) - Okienko dla uczniów      
7 1 A - Geografia, 47,Płatne Bogna Zagórska    
         
Kamil Kamiński
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 D - Fizyka, 45,Płatne Agnieszka Lewandowska    
7 2 D - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Kasprzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 D(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 G(1) - Chemia rozszerzona, 41,Niepł Grażyna Konik złączenie grup  
4 2 G(2) - Chemia rozszerzona, 41,Niepł Grażyna Konik złączenie grup  
5 1 D(2) - Chemia, 43,Niepł Grażyna Konik złączenie grup  
6 2 G - Chemia rozszerzona, 43,Płatne Agnieszka Nowiszewska    
         
Beata Król
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 A(1) - Historia rozszerzona, 33,Niepł Anna Rozum - Brzuch    
6 2 A(1) - Okienko dla uczniów      
         
Mirosław Pietrzycki
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 F(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 F(1) - Informatyka, 40,Niepł Anna Rozum - Brzuch    
3 1 G(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 1 G(1) - Informatyka, 40,Niepł Tymoteusz Modrzejewski    
5 2 D(2) - Informatyka rozszerzona, 40,Niepł Tomasz Kruk złączenie grup  
6 2 D(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Zofia Wąsik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 E(2) - Język niemiecki, 24,Niepł Tymoteusz Modrzejewski    
6 2 E(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 D(1) - Język niemiecki, 24,Niepł Tymoteusz Modrzejewski    
8 1 G(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Paweł Zdeb
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 D(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 3 D(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
3 2 C(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 2 C(2) - Uczniowie przychodzą później      
5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu