FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2018-12-07:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 2018-12-07 piątek
Edyta Bajda-Kowalczyk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 F(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 2 F(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Agnieszka Bogucka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 1 D(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 1 G(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Zbigniew Borowiec
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 D(2) - Język angielski, 26,Niepł Anna Rozum - Brzuch    
3 3 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 3 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 2 F(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 2 F(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Kamil Kamiński
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 2 D - Fizyka rozszerzona, 45,Niepł Renata Furgał za nieobecny oddział  
         
Beata Król
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 2 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 2 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Jacek Niećko
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 C(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 C(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 E(2) - Wychowanie fizyczne, SA1,Płatne Adam Wawrzyniak    
4 1 E(2) - Wychowanie fizyczne, SA1,Płatne Adam Wawrzyniak    
6 1 B(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 F(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Krzysztof Niedźwiedź
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 G - Wiedza o społeczeństwie, 45,Niepł Marcin Kożuch za nieobecny oddział  
7 1 E - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 1 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Mirosław Pietrzycki
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 F(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 F(1) - Informatyka, 40,Niepł Ewa Skwarzyńska -Tuziak    
3 1 G(2) - Informatyka, 40,Niepł Edyta Bajda-Kowalczyk za nieobecny oddział  
4 1 G(1) - Informatyka, 40,Niepł Monika Trznadel za nieobecny oddział  
5 2 D(2) - Informatyka rozszerzona, 40,Niepł Monika Trznadel za nieobecny oddział  
6 2 D(1) - Informatyka rozszerzona, 40,Niepł Monika Trznadel za nieobecny oddział  
         
Beata Raczkiewicz- Piądłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(2) - Język angielski, 48,Niepł Edyta Bajda-Kowalczyk złączenie grup  
2 1 C(1) - Język angielski, 48,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
3 3 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 3 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)