FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-03-21:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 21.03.2019 czwartek
Robert Derewenda
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 H - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 26,Płatne Marek Chodowski    
         
Grażyna Konik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 G(1) - Biologia rozszerzona, 17,Niepł Małgorzata Kasprzak złączenie grup  
3 3 G(1) - Biologia rozszerzona, 17,Niepł Małgorzata Kasprzak złączenie grup  
4 3 G(2) - Biologia rozszerzona, 17,Niepł Małgorzata Kasprzak złączenie grup  
5 3 G(2) - Biologia rozszerzona, 17,Niepł Małgorzata Kasprzak złączenie grup  
7 2 G - Biologia rozszerzona, 17,Płatne Małgorzata Kasprzak    
         
Tomasz Kruk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
9 2 D(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Monika Łakuta
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 A(1) - Okienko dla uczniów      
4 2 A(1) - Okienko dla uczniów      
         
Mirosław Mistrzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 C(2) - Język angielski, 49,Niepł Beata Raczkiewicz- Piądłowska złączenie grup  
2 1 B(2) - Język angielski, 49,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
3 1 B(2) - Język angielski, 49,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
4 3 H(1) - Język angielski, 45,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
5 3 H(1) - Język angielski, 45,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
         
Jacek Niećko
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 C(2) - Wychowanie fizyczne, SD,Niepł Mira Wiśniewska złączenie grup  
5 1 B(2) - Wychowanie fizyczne, Sm,Niepł Mira Wiśniewska złączenie grup  
6 1 B(2) - Wychowanie fizyczne, Sm,Niepł Mira Wiśniewska złączenie grup  
         
Ewa Polczyńska-Chmielnicka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Małgorzata S. Serafinko
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 F - Religia, 32,Płatne Krystyna Kuflewska    
4 2 G - Religia, 32,Płatne Marcin Kożuch    
6 2 E - Religia, 32,Płatne Małgorzata Kasprzak    
7 3 D - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 G - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Monika Trznadel
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 A(2) - Język angielski, 5,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
3 1 A(1) - Język angielski, 5,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
         
Bogna Zagórska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A - Uczniowie przychodzą później      
2 2 E - Język polski, 18,Płatne Małgorzata Pietrzak    
3 2 E - Język polski, 18,Płatne Robert Winiarczyk    
4 3 D - Język polski, 18,Płatne Edyta Bajda-Kowalczyk    
5 3 D - Język polski, 18,Niepł Kamil Kamiński za 6 lekcje  
6 2 G - Język polski, 18,Płatne Agnieszka Nowiszewska