FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-03-22:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 22.03.2019 piątek
Beata Cieszkowska-Gałan
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 H(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 G(1) - Język hiszpański, 4,Płatne Edyta Bajda-Kowalczyk    
3 Język hiszpański - Język hiszpański, 2,Niepł Anna Rozum - Brzuch za nieobecny oddział  
4 Język hiszpański - Język hiszpański, 1,Niepł Ewa Skwarzyńska -Tuziak za nieobecny oddział  
6 3 F(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Piotr Długosz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 E - Uczniowie przychodzą później      
3 3 D - Matematyka, 31,Niepł Ewa Skwarzyńska -Tuziak    
4 1 D - Matematyka, 31,Płatne Adam Wawrzyniak    
5 1 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 1 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Katarzyna Dobek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 C - Geografia rozszerzona, 47,Płatne Magdalena Gończyńska-Jussis    
5 2 A(2) - Okienko dla uczniów      
6 2 A(2) - Okienko dla uczniów      
7 1 A - Geografia, 47,Niepł Krzysztof Niedźwiedź za nieobecny oddział  
         
Dorota Goszczycka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 G - Uczniowie przychodzą później      
2 1 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 2 H - Język polski, 29,Płatne Anna Czobot    
5 2 H - Język polski, 29,Płatne Anna Czobot    
         
Grażyna Konik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 G - Uczniowie przychodzą później      
3 2 G(2) - Biologia rozszerzona, 17,Niepł Małgorzata Kasprzak złączenie grup  
4 2 G(1) - Biologia rozszerzona, 17,Niepł Małgorzata Kasprzak złączenie grup  
         
Monika Łakuta
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 A(1) - Uczniowie przychodzą później      
5 3 A(1) - Okienko dla uczniów      
6 3 A(1) - Okienko dla uczniów      
         
Jan Maleska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 2 D - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 26,Niepł Marek Chodowski za nieobecny oddział  
5 1 F - Historia, 26,Płatne Agnieszka Adamczuk-Kukiełka    
7 1 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Mirosław Mistrzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 G(2) - Język angielski, 19,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup  
5 2 G(1) - Język angielski, 19,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
6 1 D(1) - Język angielski, 17,Niepł Anna Czobot za nieobecny oddział  
         
Małgorzata Pietrzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 E(2) - Język angielski, 49,Niepł Beata Raczkiewicz- Piądłowska złączenie grup  
6 2 D(2) - Język angielski, 49,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup  
7 2 C(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 C(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Ewa Polczyńska-Chmielnicka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 F - Język polski, 9,Płatne Marta Rodak-Nawrot    
5 2 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 3 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Monika Trznadel
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 A(2) - Język angielski, 5,Niepł Edyta Bajda-Kowalczyk złączenie grup  
4 2 A(2) - Język angielski, 5,Niepł Edyta Bajda-Kowalczyk złączenie grup  
5 1 A(2) - Język angielski, 5,Niepł Paweł Dyniec złączenie grup  
6 1 A(1) - Język angielski, 5,Niepł Jacek Patkowski złączenie grup  
         
Adam Wawrzyniak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 D - Zajęcia z wychowawcą, 2,Niepł Zofia Wąsik za nieobecny oddział  
6 2 B(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 1 D(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 1 D(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Mira Wiśniewska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, SD,Niepł Jacek Niećko za nieobecny oddział  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, SD,Niepł Jacek Niećko za nieobecny oddział  
5 3 H(1) - Uczniowie zwolnieni do domu