FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-09-19:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 19.09.2019 czwartek
Katarzyna Dobek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 C - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AG - geografia, 47,Płatne R. Furgał    
4 2 C - r_geografia, 47,Niepł K. Bolibok za nieobecny oddział  
5 1 IAP - geografia, 47,Płatne K. Bolibok    
6 2 C - zaj. wych., 47,Płatne B. Zagórska    
         
Marcin Kożuch
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 2 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
3 3 A(2) - Okienko dla uczniów      
4 3 A(2) - Okienko dla uczniów      
5 2 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Beata Król
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 2 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 2 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
9 2 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
10 2 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Paweł Ks.Hodorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 ICP - religia, 45,Płatne D. Goszczycka    
5 3 D - religia, 19,Płatne E. Wiącek    
6 2 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 1 CG - religia, 32,Niepł M. Trznadel za nieobecny oddział  
         
Mirosław Mistrzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 BG(2) - Złączenie grup      
6 2 D(1) - j.angielski, 33,Niepł M. Pietrzycki złączenie grup  
         
Agnieszka Nowiszewska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 G - r_matematyka, 50,Płatne E. Wiącek    
3 3 D - matematyka, 50,Niepł B. Zagórska za nieobecny oddział  
4 1 IEP - matematyka, 50,Płatne G. Konik    
5 2 G - r_matematyka, 50,Płatne R. Winiarczyk    
6 2 G - r_matematyka, 50,Płatne A. Czobot    
         
Beata Raczkiewicz- Piądłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 B(2) - j.angielski, 48,Niepł E. Bajda-Kowalczyk złączenie grup  
6 3 B(2) - j.angielski, 48,Niepł E. Bajda-Kowalczyk złączenie grup  
8 2 C(1) - r_angielski, 48,Niepł M. Trznadel za nieobecny oddział  
         
Stanisław Stoń
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 BG(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 1 BG(1) - informatyka, 39,Płatne E. Skwarzyńska -Tuziak złączenie grup  
         
Zofia Wąsik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język niemiecki - j.niemiecki, 24,Płatne D. Kacperczyk    
2 3 D(1) - Uczniowie przychodzą później      
4 2 G(1) - j.niemiecki, 29,Płatne D. Kacperczyk    
5 2 C(1) - j.niemiecki, 41,Płatne D. Kacperczyk    
6 Język niemiecki - j.niemiecki, 24,Płatne D. Kacperczyk