FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-09-20:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 20.09.2019 piątek
Katarzyna Dobek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 CG - geografia, 47,Niepł R. Winiarczyk za nieobecny oddział  
3 3 A(2) - Okienko dla uczniów      
4 3 A(2) - Okienko dla uczniów      
6 2 C - r_geografia, 47,Niepł M. Stępniak za nieobecny oddział  
7 2 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 2 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Kamil Kamiński
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 D - r_fizyka, 45,Płatne M. Pietrzycki    
6 2 D - r_fizyka, 45,Płatne M. Pietrzycki    
7 1 IDP(2) - r_fizyka, 45,Niepł M. Pietrzycki złączenie grup  
8 1 IDP(1) - r_fizyka, 45,Niepł M. Pietrzycki złączenie grup  
         
Marcin Kożuch
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AG(1) - biologia, 28,Niepł M. Trznadel za nieobecny oddział  
4 1 AG(2) - biologia, 28,Niepł M. Trznadel za nieobecny oddział  
6 1 IAP(1) - biologia, 33,Niepł A. Pawlikowska złączenie grup  
         
Beata Król
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 IAP - r_historia, 2,Niepł M. Trznadel za 1 lekcję  
3 3 A(1) - Okienko dla uczniów      
4 3 A(1) - Okienko dla uczniów      
5 1 IAP - historia, 50,Niepł M. Stępniak za nieobecny oddział  
6 1 AG - historia, 30,Niepł T. Modrzejewski    
7 2 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 2 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Agnieszka Nowiszewska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 G - matematyka, 50,Niepł K. Bolibok za nieobecny oddział  
2 2 G - matematyka, 50,Niepł K. Bolibok za nieobecny oddział  
3 3 D - r_matematyka, 50,Płatne K. Bolibok    
4 3 D - matematyka, 50,Płatne K. Bolibok    
         
Beata Raczkiewicz- Piądłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 C(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 C(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 EG(2) - j.angielski, 48,Niepł Z. Borowiec za nieobecny oddział  
5 1 CG(1) - j.angielski, 48,Niepł A. Smolira złączenie grup  
6 1 CG(2) - j.angielski, 48,Niepł A. Smolira złączenie grup  
7 1 IEP(1) - j.angielski, 48,Niepł M. Mistrzak złączenie grup  
         
Zofia Wąsik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później      
2 2 F(1) - j.niemiecki, 24,Niepł A. Rozum - Brzuch    
3 3 E(2) - j.niemiecki, 41,Niepł A. Rozum - Brzuch