FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-09-25:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 25.09.2019 środa
Krzysztof Bolibok
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AG - matematyka, 24,Płatne M. Kasprzak    
5 2 A(2) - Okienko dla uczniów      
         
Wojciech Derlukiewicz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 F - Uczniowie przychodzą później      
2 3 C - religia, 32,Płatne E. Polczyńska-Chmielnicka    
3 2 G - religia, 38,Niepł M. Wiśniewska za nieobecny oddział  
4 1 IBP - religia, 24,Płatne A. Smolira    
5 1 BG - religia, 47,Płatne M. Chodowski    
7 2 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Paweł Dyniec
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 H - r_fizyka, 46,Płatne E. Polczyńska-Chmielnicka    
4 3 H - r_fizyka, 46,Płatne P. Długosz    
5 2 G(1) - El.CAD, 39,Niepł M. Mistrzak złączenie grup  
6 2 G(1) - El.CAD, 39,Niepł M. Mistrzak złączenie grup  
8 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Renata Furgał
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 AG - j.polski, 47,Płatne B. Król    
5 1 DG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 1 DG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 3 A(2) - j.polski, 9,Niepł A. Lewandowska złączenie grup  
         
Tomasz Kruk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 D(1) - j.angielski, 28,Płatne Z. Borowiec    
7 2 G(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 G(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 2 F(2) - j.angielski, 17,Niepł A. Adamczuk-Kukiełka złączenie grup  
         
Paweł Ks.Hodorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 ICP - religia, 31,Płatne A. Lewandowska    
5 3 A - Okienko dla uczniów      
6 3 D - religia, 45,Płatne P. Długosz    
7 1 IDP - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Agnieszka Nowiszewska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 G - r_matematyka, 50,Płatne E. Wiącek    
2 2 G - matematyka, 50,Płatne A. Czobot    
3 3 D - r_matematyka, 50,Płatne B. Zagórska    
4 3 D - r_matematyka, 50,Płatne M. Chodowski za nieobecny oddział  
5 1 IEP - matematyka, 50,Płatne M. Kasprzak    
7 3 G - matematyka, 50,Płatne R. Winiarczyk    
8 3 G - matematyka, 50,Płatne R. Winiarczyk