FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-10-04:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 04.10.2019 piątek
Marek Chodowski
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B - Uczniowie przychodzą później      
2 2 B - Uczniowie przychodzą później      
3 1 DG - Historia, 29,Niepł Małgorzata Pietrzak za nieobecny oddział  
5 1 IDP - Historia, 29,Niepł Jan Maleska za nieobecny oddział  
6 3 C - Okienko dla uczniów      
         
Małgorzata Drozd
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 F - Biologia rozszerzona, 20,Niepł Agnieszka Adamczuk-Kukiełka za nieobecny oddział  
         
Renata Furgał
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 D - Okienko dla uczniów      
6 1 DG - Okienko dla uczniów      
7 3 A(2) - Okienko dla uczniów      
9 2 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
10 2 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marcin Kożuch
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AG(1) - Biologia, 28,Niepł Beata Cieszkowska-Gałan złączenie grup  
4 1 AG(2) - Biologia, 28,Niepł Beata Cieszkowska-Gałan złączenie grup  
6 1 IAP(1) - Okienko dla uczniów      
         
Beata Król
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 IAP - Historia rozszerzona, 2,Płatne Bogna Zagórska    
3 3 A(1) - Okienko dla uczniów      
4 3 A(1) - Okienko dla uczniów      
5 1 IAP - Historia, 50,Płatne Bogna Zagórska    
7 2 A(2) - Okienko dla uczniów      
8 2 A(2) - Okienko dla uczniów      
         
Monika Łakuta
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 A(1) - Uczniowie przychodzą później      
5 2 A(1) - Język hiszpański, 28,Niepł Małgorzata Stępniak złączenie grup  
6 2 A(1) - Język hiszpański, 28,Niepł Małgorzata Stępniak złączenie grup  
         
Małgorzata Mańkowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 BG - Uczniowie przychodzą później      
2 1 DG - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Płatne Anna Czobot    
3 2 C - Ekonomia w praktyce - p.uzupełniający, 1,Niepł Dorota Goszczycka za nieobecny oddział  
4 1 EG - Okienko dla uczniów      
5 1 AG - Okienko dla uczniów      
7 1 CG - Okienko dla uczniów      
         
Jacek Niećko
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 E(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 E(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 F(2) - Okienko dla uczniów      
4 3 F(2) - Okienko dla uczniów      
5 3 A(2) - Okienko dla uczniów      
6 3 A(2) - Okienko dla uczniów      
7 Wychowanie fizyczne - Okienko dla uczniów      
         
Krzysztof Niedźwiedź
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 BG - Wiedza o społeczeństwie, 38,Niepł Paweł Dyniec za nieobecny oddział  
7 1 IBP - Wiedza o społeczeństwie, 32,Płatne Marta Rodak-Nawrot za nieobecny oddział  
8 1 CG - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Beata Raczkiewicz- Piądłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 CG(1) - Język angielski, 48,Niepł Anna Smolira złączenie grup  
6 1 CG(2) - Język angielski, 48,Niepł Anna Smolira złączenie grup  
         
Ewa Skwarzyńska -Tuziak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 BG - Wiedza o kulturze, 18,Płatne Ewa Polczyńska-Chmielnicka    
3 1 IDP - Plastyka, 46,Płatne Agnieszka Adamczuk-Kukiełka    
4 1 IEP - Plastyka, 2,Niepł Anna Czobot za nieobecny oddział  
5 1 DG - Wiedza o kulturze, 47,Niepł Paweł Dyniec za nieobecny oddział