FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-10-09:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 09.10.2019 środa
Zbigniew Borowiec
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 D(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 A(2) - Język angielski, 49,Niepł Edyta Bajda-Kowalczyk złączenie grup  
4 3 A(2) - Język angielski, 49,Niepł Edyta Bajda-Kowalczyk złączenie grup  
6 1 AG(2) - Język angielski, 19,Niepł Edyta Bajda-Kowalczyk złączenie grup  
7 1 AG(2) - Język angielski, 19,Niepł Edyta Bajda-Kowalczyk złączenie grup  
         
Michał Gierczak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 2 G(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 G(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Kamil Kamiński
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 D(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
3 2 D(1) - Fizyka rozszerzona, 45,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup  
         
Tomasz Kruk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 D(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 2 G(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 G(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 2 F(2) - Język angielski, 28,Niepł Agnieszka Adamczuk-Kukiełka złączenie grup  
         
Beata Raczkiewicz- Piądłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 C(1) - Język angielski, 48,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
6 2 C(1) - Język angielski, 48,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
         
Bogna Zagórska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 E - Język polski, 18,Płatne Ewa Polczyńska-Chmielnicka    
2 3 E - Język polski, 18,Płatne Ewa Polczyńska-Chmielnicka    
4 2 C - Język polski, 18,Niepł Agnieszka Nowiszewska za nieobecny oddział  
5 3 G - Język polski, 43,Płatne Małgorzata Kasprzak    
6 3 G - Język polski, 43,Niepł Agnieszka Nowiszewska    
         
Paweł Zdeb
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 ICP(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 1 IDP(1) - Wychowanie fizyczne, Sm,Płatne Mira Wiśniewska    
7 3 D(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 1 AG(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 1 AG(2) - Uczniowie zwolnieni do domu