FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-10-11:

(zastępstwa dla klasy 2 d zostały podświetlone - znaleziono 2 zastępstwa)
Zapamiętaj klasę
Zastępstwa w dniu 11.10.2019 piątek
Kamil Kamiński
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 D - Fizyka rozszerzona, 45,Niepł Renata Furgał za nieobecny oddział  
6 2 D - Fizyka rozszerzona, 45,Płatne Mirosław Pietrzycki    
7 1 IDP(2) - Fizyka rozszerzona, 45,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup  
8 1 IDP(1) - Fizyka rozszerzona, 45,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup  
         
Zbigniew Borowiec
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AG(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 A(1) - Język angielski, 49,Niepł Monika Trznadel złączenie grup  
4 2 A(2) - Język angielski, 49,Niepł Monika Trznadel złączenie grup  
5 3 F(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 AG(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Drozd
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 F - Biologia rozszerzona, 20,Płatne Elżbieta Wiącek    
7 2 F(2) - Biologia rozszerzona, 20,Niepł Agnieszka Adamczuk-Kukiełka złączenie grup  
8 2 F(1) - Biologia rozszerzona, 20,Niepł Agnieszka Adamczuk-Kukiełka złączenie grup  
         
Michał Gierczak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 G - Elementy mechaniki technicznej, 45,Niepł Agnieszka Nowiszewska za nieobecny oddział  
5 2 G(2) - Fizyka rozszerzona, 2,Płatne Agnieszka Nowiszewska    
6 2 G(1) - Fizyka rozszerzona, 2,Niepł Mirosław Mistrzak złączenie grup  
         
Barbara Kędra
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 B(1) - Język francuski, 39,Niepł Anna Rozum - Brzuch    
3 3 E(1) - Język francuski, 20,Niepł Anna Rozum - Brzuch    
         
Tomasz Kruk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 G(1) - Złączenie grup      
6 3 H(1) - Język angielski, 40,Płatne Magdalena Gończyńska-Jussis    
8 1 ICP(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 1 ICP(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Krzysztof Niedźwiedź
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 BG - Wiedza o społeczeństwie, 38,Niepł Tymoteusz Modrzejewski    
         
Bogna Zagórska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 IAP - Język polski rozszerzony, 32,Niepł Agnieszka Nowiszewska za nieobecny oddział  
4 1 IAP - Język polski, 32,Płatne Renata Furgał za nieobecny oddział  
         
Paweł Zdeb
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
3 3 C(2) - Wychowanie fizyczne, SA1,Niepł Jacek Niećko złączenie grup  
4 3 C(2) - Wychowanie fizyczne, SA1,Niepł Jacek Niećko złączenie grup  
6 3 D(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 3 D(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)