FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-10-24:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 24.10.2019 czwartek
Krzysztof Bolibok
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 DG - Okienko dla uczniów   opieka A. Nowiszewska  
         
Beata Cieszkowska-Gałan
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język hiszpański - Uczniowie przychodzą później      
2 3 G(2) - Język hiszpański, 2,Niepł Dorota Kacperczyk złączenie grup  
3 3 F(1) - Język hiszpański, 48,Niepł Małgorzata Stępniak złączenie grup  
4 3 F(1) - Język hiszpański rozszerzony, 48,Niepł Małgorzata Stępniak złączenie grup  
6 Język hiszpański - Język hiszpański, 31,Płatne Monika Łakuta    
7 1 AG(2) - Język hiszpański, 31,Niepł Jacek Patkowski złączenie grup  
8 1 AG(1) - Język hiszpański, 31,Niepł Jacek Patkowski złączenie grup  
         
Piotr Długosz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 IDP - Matematyka rozszerzona, 31,Niepł Ewa Skwarzyńska -Tuziak    
3 2 C - Matematyka rozszerzona, 31,Płatne Katarzyna Dobek    
         
Małgorzata Drozd
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 E(2) - Biologia rozszerzona, 20,Niepł Agnieszka Adamczuk-Kukiełka złączenie grup  
2 3 E(1) - Biologia rozszerzona, 20,Niepł Agnieszka Adamczuk-Kukiełka złączenie grup  
3 3 E - Biologia rozszerzona, 20,Płatne Tomasz Kruk    
4 1 EG - Zajęcia z wychowawcą, 20,Płatne Małgorzata Kasprzak    
5 1 DG(1) - Biologia, 20,Płatne Krzysztof Bolibok    
6 1 IBP(1) - Biologia, 20,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
         
Marcin Kożuch
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Tomasz Kruk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 ICP(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 3 D(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 D(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Agnieszka Pawlikowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 DG(2) - Złączenie grup   złączenie grup  
7 3 E(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata S. Serafinko
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 F - Religia, 32,Płatne Małgorzata Kasprzak    
3 3 G - Religia, 32,Płatne Agnieszka Adamczuk-Kukiełka    
5 1 EG - Religia, 32,Niepł Agnieszka Adamczuk-Kukiełka za nieobecny oddział  
6 2 B - Religia, 32,Płatne Marek Chodowski    
         
Monika Trznadel
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 2 A(2) - Okienko dla uczniów      
8 2 A(2) - Okienko dla uczniów      
9 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
10 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Elżbieta Wiącek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 F - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 1 EG - Matematyka, 30,Płatne Anna Czobot    
7 1 EG - Matematyka, 30,Płatne Anna Czobot    
         
Robert Winiarczyk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 C - Matematyka rozszerzona, 4,Płatne Magdalena Gończyńska-Jussis