FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-12-05:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 05.12.2019 czwartek
Zbigniew Borowiec
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 3 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 3 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
9 2 D(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Beata Cieszkowska-Gałan
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język hiszpański - Uczniowie przychodzą później      
2 3 G(2) - Język hiszpański, 2,Płatne Tymoteusz Modrzejewski    
3 3 F(1) - Język hiszpański, 48,Niepł Małgorzata Stępniak złączenie grup  
4 3 F(1) - Język hiszpański rozszerzony, 48,Niepł Małgorzata Stępniak złączenie grup  
6 Język hiszpański - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 AG(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 1 AG(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Beata Król
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 2 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 2 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
9 2 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
10 2 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Jan Maleska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 E - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 26,Płatne Małgorzata Kasprzak    
3 2 G - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 17,Płatne Agnieszka Adamczuk-Kukiełka    
4 3 D - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 9,Niepł Renata Furgał za nieobecny oddział  
5 1 CG - Historia, 4,Płatne Robert Winiarczyk    
         
Małgorzata Mańkowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 DG - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Niepł Robert Winiarczyk za nieobecny oddział  
         
Agnieszka Pawlikowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 DG(2) - Język angielski, 33,Niepł Wojciech Derlukiewicz za nieobecny oddział  
7 3 E(1) - Język angielski, 9,Niepł Edyta Bajda-Kowalczyk za nieobecny oddział  
         
Mirosław Pietrzycki
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 D(2) - Informatyka rozszerzona, 40,Niepł Krzysztof Bolibok za nieobecny oddział  
7 2 D(2) - Informatyka rozszerzona, 40,Niepł Kamil Kamiński złączenie grup  
8 2 D(1) - Informatyka rozszerzona, 40,Niepł Kamil Kamiński złączenie grup  
9 2 D(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Beata Raczkiewicz- Piądłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 B(2) - Język angielski, 48,Niepł Renata Furgał za nieobecny oddział  
6 3 B(2) - Język angielski, 48,Niepł Renata Furgał za nieobecny oddział  
8 2 C(1) - Język angielski rozszerzony, 48,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
         
Stanisław Stoń
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 BG(2) - Informatyka, 39,Niepł Małgorzata Pietrzak złączenie grup  
4 1 BG(1) - Informatyka, 39,Niepł Mirosław Mistrzak złączenie grup  
         
Adam Wawrzyniak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
3 2 D - Zajęcia z wychowawcą, 2,Niepł Agnieszka Lewandowska za nieobecny oddział  
4 1 DG - Edukacja dla bezpieczeństwa, 2,Niepł Krzysztof Bolibok za nieobecny oddział  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, Sm,Niepł Jacek Niećko złączenie grup dla 3F  
         
Zofia Wąsik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później      
2 3 D(1) - Uczniowie przychodzą później      
4 2 G(1) - Język niemiecki, 29,Niepł Anna Rozum - Brzuch    
5 2 C(1) - Język niemiecki, 41,Niepł Tymoteusz Modrzejewski    
6 Język niemiecki - Język niemiecki, 24,Niepł Anna Rozum - Brzuch