FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-12-06:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 06.12.2019 piątek
Zbigniew Borowiec
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AG(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
3 2 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 2 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 3 F(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 AG(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Beata Cieszkowska-Gałan
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język hiszpański - Język hiszpański, 33,Niepł Monika Łakuta za nieobecny oddział  
2 2 F(2) - Złączenie grup      
3 1 AG(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 1 AG(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 3 C(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Piotr Długosz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 D - Matematyka, 31,Niepł Anna Czobot za nieobecny oddział  
4 2 C - Matematyka, 31,Niepł Katarzyna Dobek za ostatnią lekcję  
5 2 C - Matematyka, 31,Płatne Bogna Zagórska    
         
Barbara Kędra
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 B(1) - Język francuski, 39,Niepł Karolina Szajewska złączenie grup  
3 3 E(1) - Język francuski, 20,Płatne Agnieszka Adamczuk-Kukiełka    
         
Agnieszka Lewandowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 D - Język polski, 18,Płatne Renata Furgał    
5 2 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 2 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 3 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Jan Maleska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 F - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 26,Niepł Agnieszka Adamczuk-Kukiełka za nieobecny oddział  
2 1 IBP - Historia rozszerzona, 26,Płatne Ewa Polczyńska-Chmielnicka    
3 2 G - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 18,Niepł Ewa Skwarzyńska -Tuziak za nieobecny oddział  
5 1 EG - Historia, 17,Niepł Marek Chodowski za nieobecny oddział  
6 1 IEP - Historia, 1,Płatne Agnieszka Nowiszewska    
         
Małgorzata Mańkowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 BG - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Niepł Marek Chodowski za nieobecny oddział  
2 1 DG - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Niepł Marek Chodowski za nieobecny oddział  
3 2 C - Ekonomia w praktyce - p.uzupełniający, 1,Niepł Katarzyna Dobek za nieobecny oddział  
4 1 EG - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Niepł Anna Smolira za nieobecny oddział  
5 1 AG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 1 CG - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Płatne Anna Smolira    
         
Agnieszka Pawlikowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 C(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 C(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 G(2) - Język angielski, 43,Niepł Monika Trznadel za nieobecny oddział  
4 1 IDP(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 1 IAP(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 IAP(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Mirosław Pietrzycki
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 IDP(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 1 IDP(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
3 1 IBP(2) - Informatyka, 40,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
4 1 IBP(1) - Informatyka, 40,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
7 1 IDP(1) - Informatyka, 40,Niepł Kamil Kamiński złączenie grup  
8 1 IDP(2) - Informatyka, 40,Niepł Kamil Kamiński złączenie grup  
         
Zofia Wąsik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później      
2 2 F(1) - Język niemiecki, 24,Niepł Anna Rozum - Brzuch    
3 3 E(2) - Złączenie grup