FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2019-12-17:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 17.12.2019 wtorek
Beata Cieszkowska-Gałan
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język hiszpański - Uczniowie przychodzą później      
         
Katarzyna Dobek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 C - Geografia rozszerzona, 47,Niepł Agnieszka Nowiszewska za nieobecny oddział  
6 2 C - Geografia rozszerzona, 47,Płatne Piotr Długosz    
8 2 A(1) - Okienko dla uczniów      
9 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Karol Herda
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
4 2 F(2) - Uczniowie przychodzą później      
5 1 IAP(2) - Wychowanie fizyczne, ,Niepł Mira Wiśniewska złączenie grup  
6 3 G(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 3 G(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Grażyna Konik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 2 E - Biologia rozszerzona, 17,Płatne Dorota Goszczycka    
8 2 E(1) - Biologia rozszerzona, 17,Niepł Małgorzata Kasprzak złączenie grup  
9 2 E(2) - Biologia rozszerzona, 17,Niepł Małgorzata Kasprzak złączenie grup  
         
Marcin Kożuch
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 AG(1) - Informatyka, 39,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
7 1 AG(2) - Informatyka, 39,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
8 1 IAP(2) - Informatyka, 39,Niepł Jacek Patkowski złączenie grup  
10 2 A(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Monika Łakuta
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 A(1) - Język hiszpański, 28,Niepł Tymoteusz Modrzejewski    
3 3 A(1) - Język hiszpański, 28,Niepł Tymoteusz Modrzejewski    
         
Mirosław Pietrzycki
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 D(2) - Informatyka rozszerzona, 40,Niepł Mirosław Mistrzak złączenie grup  
4 2 D(1) - Informatyka rozszerzona, 40,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
5 3 D(1) - Informatyka rozszerzona, 40,Niepł Małgorzata Pietrzak złączenie grup  
6 3 D(1) - Informatyka rozszerzona, 40,Niepł Kamil Kamiński złączenie grup  
7 3 D(2) - Informatyka rozszerzona, 40,Niepł Kamil Kamiński złączenie grup  
8 3 D(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Beata Raczkiewicz- Piądłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 B(2) - Język angielski, 48,Niepł Edyta Bajda-Kowalczyk złączenie grup  
3 1 EG(2) - Język angielski, 48,Niepł Anna Rozum - Brzuch    
5 2 C(1) - Język angielski, 39,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
6 1 CG(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 IEP(1) - Język angielski, 48,Niepł Małgorzata Kasprzak złączenie grup  
         
Małgorzata Stępniak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język hiszpański - Uczniowie przychodzą później      
2 3 A(2) - Okienko dla uczniów      
3 3 A(2) - Okienko dla uczniów