FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2020-02-14:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 14.02.2020 piątek
Agnieszka Adamczuk-Kukiełka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 EG(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 1 EG(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Edyta Bajda-Kowalczyk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AG(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AG(2) - Uczniowie przychodzą później      
5 3 F(1) - Język angielski rozszerzony, 5,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
6 3 F(1) - Język angielski, 5,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup  
         
Agnieszka Bogucka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 2 E(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 1 IBP(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Karol Herda
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
         
Marcin Kożuch
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 IAP - Biologia, 20,Płatne Bogna Zagórska    
4 2 B - Przyroda - p.uzupełniający, 18,Niepł Agnieszka Lewandowska    
6 1 IDP(1) - Biologia, 47,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup  
         
Tomasz Kruk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 G(1) - Język angielski, 28,Niepł Michał Gierczak złączenie grup  
6 3 H(1) - Język angielski, 28,Płatne Magdalena Gończyńska-Jussis    
7 1 ICP(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Mirosław Mistrzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 G(2) - Język angielski, 48,Niepł Michał Gierczak złączenie grup  
7 1 ICP(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 1 IEP(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Pietrzak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 C(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 C(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 EG(1) - Język angielski, 28,Płatne Agnieszka Adamczuk-Kukiełka    
4 3 E(2) - Język angielski, 28,Niepł Agnieszka Adamczuk-Kukiełka złączenie grup  
         
Beata Raczkiewicz- Piądłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 C(1) - Język angielski rozszerzony, 48,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
2 2 C(1) - Język angielski rozszerzony, 48,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup  
3 1 EG(2) - Złączenie grup      
         
Mira Wiśniewska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, SA2,Niepł Jacek Niećko złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, SA2,Niepł Jacek Niećko złączenie grup  
7 3 H(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 H(1) - Uczniowie zwolnieni do domu