FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2020-03-04:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 04.03.2020 środa
Agnieszka Adamczuk-Kukiełka
lekcja opis zastępca uwagi
4 3 3E - Chemia rozszerzona, 32,Płatne Piotr Długosz  
5 3 3E - Chemia rozszerzona, 32,Płatne Bogna Zagórska  
6 1 1IDP - Chemia, 43,Płatne Ewa Polczyńska-Chmielnicka  
7 2 2F - Chemia rozszerzona, 43,Płatne Elżbieta Wiącek  
8 2 2F(2) - Chemia rozszerzona, 43,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis złączenie grup
9 2 2F(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Beata Cieszkowska-Gałan
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 3C(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 3F(1) - Język hiszpański, 47,Niepł Małgorzata Stępniak złączenie grup
3 3 3F(1) - Język hiszpański, 47,Niepł Małgorzata Stępniak złączenie grup
4 1 1IAP(1) - Język hiszpański, 28,Płatne Beata Raczkiewicz- Piądłowska  
       
Katarzyna Dobek
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 2A(1) - Okienko dla uczniów    
7 2 2A(1) - Okienko dla uczniów    
8 3 3C - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 3 3A(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 3 3A(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Dorota Goszczycka
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 3H - Język polski, 26,Płatne Anna Czobot  
3 1 1IEP - Język polski, 26,Płatne Małgorzata Kasprzak  
4 2 2G - Język polski, 26,Płatne Marta Rodak-Nawrot  
5 1 1ICP - Język polski, 26,Płatne Marek Chodowski  
7 2 2E - Język polski, 26,Płatne Robert Winiarczyk  
8 2 2E - Język polski, 26,Płatne Anna Czobot  
       
Marcin Kożuch
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 2A(2) - Okienko dla uczniów    
4 2 2A(2) - Okienko dla uczniów    
       
Paweł Ks.Hodorek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 1ICP - Religia, 31,Płatne Tomasz Kruk  
5 3 3A - Okienko dla uczniów    
6 3 3D - Religia, 45,Płatne Agnieszka Nowiszewska  
7 1 1IDP - Religia, 20,Płatne Ewa Polczyńska-Chmielnicka  
       
Małgorzata Mańkowska
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 1EG - Podstawy przedsiębiorczości, 19,Płatne Grażyna Konik  
5 1 1CG - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Płatne Jan Maleska  
6 1 1BG - Podstawy przedsiębiorczości, 1,Płatne Marek Chodowski