FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2020-10-05:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 05.10.2020 poniedziałek
Katarzyna Dobek
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 3A(1) - Okienko dla uczniów    
4 3 3A(1) - Okienko dla uczniów    
5 3 3C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 2 2IAP - Geografia, 1,Płatne Marcin Kożuch  
7 2 2CG - Geografia rozszerzona, 4,Płatne Jarosław Kuniewicz  
8 2 2AG(2) - Okienko dla uczniów    
9 2 2AG(2) - Okienko dla uczniów    
       
Kamil Kamiński
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 3D(1) - Fizyka rozszerzona, 45,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup
3 3 3D(2) - Fizyka rozszerzona, 45,Niepł Mirosław Pietrzycki złączenie grup
       
Paweł Ks.Hodorek
lekcja opis zastępca uwagi
5 2 2CG - Religia, 4,Płatne Robert Winiarczyk  
7 3 3D - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 2IDP - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 2 2ICP - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 3 3A - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Mirosław Mistrzak
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 3B(2) - Język angielski, 18,Płatne Edyta Bajda-Kowalczyk  
4 3 3B(2) - Język angielski, 18,Płatne Edyta Bajda-Kowalczyk  
5 1 1D(2) - Język angielski, 24,Płatne Edyta Bajda-Kowalczyk  
       
Jacek Niećko
lekcja opis zastępca uwagi
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, Sm,Płatne Paweł Zdeb  
8 3 3C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
9 3 3C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Marta Rodak-Nawrot
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 3F - Język polski, 30,Niepł Marek Chodowski za nieobecny oddział
4 2 2BG - Interdyscyplinarność tekstów kultury, 29,Niepł Piotr Długosz za nieobecny oddział
5 2 2BG - Interdyscyplinarność tekstów kultury, 29,Płatne Jan Maleska  
6 2 2EG - Język polski, 20,Niepł Bogna Zagórska za nieobecny oddział
7 1 1E - Język polski, 19,Niepł Bogna Zagórska za nieobecny oddział
       
Elżbieta Wiącek
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 3F - Matematyka rozszerzona, 30,Niepł Małgorzata Drozd złączenie grup
3 1 1E - Matematyka, 19,Płatne Jarosław Kuniewicz  
4 2 2EG - Matematyka, 20,Płatne Agnieszka Nowiszewska  
5 1 1C - Matematyka rozszerzona, 17,Płatne Agnieszka Nowiszewska  
6 1 1C - Matematyka, 17,Płatne Agnieszka Nowiszewska