FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2020-10-06:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 06.10.2020 wtorek
Katarzyna Dobek
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 3C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 2 2CG - Geografia rozszerzona, 4,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis za nieobecny oddział
5 1 1C - Geografia, 17,Niepł Beata Raczkiewicz- Piądłowska za nieobecny oddział
7 1 1A - Geografia, 9,Płatne Agnieszka Nowiszewska  
       
Violetta Dobies
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2IEP - Uczniowie przychodzą później    
       
Paweł Ks.Hodorek
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 2DG - Religia, 46,Niepł Wojciech ks.Derlukiewicz za nieobecny oddział
7 3 3D - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 2 2IDP - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Mirosław Mistrzak
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2BG(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 3D(1) - Język angielski, 45,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup
3 3 3D(1) - Język angielski, 45,Niepł Zbigniew Borowiec złączenie grup
6 1 1D(2) - Język angielski, 41,Płatne Magdalena Gończyńska-Jussis  
7 2 2IEP(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Jacek Niećko
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 1A(2) - Uczniowie przychodzą później    
5 3 3E(2) - Wychowanie fizyczne, Sm,Płatne Adam Wawrzyniak złączenie grup
       
Marta Rodak-Nawrot
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 2EG - Język polski, 20,Niepł Beata Raczkiewicz- Piądłowska za nieobecny oddział
5 2 2EG - Język polski, 20,Niepł Magdalena Gończyńska-Jussis za nieobecny oddział
6 1 1E - Język polski, 19,Płatne Agnieszka Nowiszewska  
7 2 2IBP - Język polski, 38,Płatne Jan Maleska  
       
Zofia Wąsik
lekcja opis zastępca uwagi
1 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później    
2 3 3F(1) - Język niemiecki, 29,Niepł Tymoteusz Modrzejewski  
3 3 3G(1) - Język niemiecki, 17,Niepł Anna Rozum - Brzuch  
4 Język niemiecki - Język niemiecki, 31,Niepł Anna Rozum - Brzuch  
       
Elżbieta Wiącek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2EG - Matematyka, 20,Niepł Piotr Długosz za nieobecny oddział
2 2 2BG - Matematyka, 30,Niepł Piotr Długosz za nieobecny oddział
3 3 3F - Matematyka, 30,Płatne Anna Czobot  
4 3 3F - Zajęcia z wychowawcą, 30,Płatne Krzysztof Bolibok  
5 1 1E - Matematyka, 19,Płatne Anna Czobot  
7 1 1C - Matematyka rozszerzona, 17,Płatne Bogna Zagórska