FacebookYouTubeTwitterInstagram

Lista zastępstw na dzień 2021-11-30:

(wybierz klasę, aby automatycznie podświetlić dla niej zastępstwa)
Powrót do wyboru klasy
Zastępstwa w dniu 30.11.2021 wtorek
Renata Furgał
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2A - Uczniowie przychodzą później    
2 2 2A - Uczniowie przychodzą później    
       
Beata Król
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 3AG(1) - Okienko dla uczniów    
4 3 3AG(1) - Okienko dla uczniów    
5 3 3AG(1) - TOK, 48,Niepł E. Bajda-Kowalczyk złączenie grup
6 3 3AG(1) - TOK, 48,Niepł E. Bajda-Kowalczyk złączenie grup
7 3 3AG(2) - TOK, 48,Niepł E. Bajda-Kowalczyk złączenie grup
8 3 3AG(2) - TOK, 48,Niepł E. Bajda-Kowalczyk złączenie grup
       
Wojciech ks.Derlukiewicz
lekcja opis zastępca uwagi
8 2 2C - religia, 2,Płatne N. s.Tendaj  
       
Paweł Ks.Hodorek
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 3IDP - religia, 31,Płatne J. Maleska  
7 3 3ICP - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 1 1D - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 2 2D - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 3 3CG - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Jarosław Kuniewicz
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 2B - geografia, 32,Płatne M. Gierczak  
3 3 3IEP - geografia, 43,Płatne M. Drozd  
4 3 3IBP - geografia, 1,Płatne M. Rodak-Nawrot  
5 3 3ICP - r_geografia, 47,Płatne M. Kożuch  
6 3 3ICP - r_geografia, 47,Płatne K. Dobek  
8 3 3BG - u_przyroda, 29,Płatne E. Polczyńska-Chmielnicka  
9 2 2F - geografia, 38,Płatne D. Goszczycka  
       
Małgorzata Mańkowska
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 2E - przedsięb., 19,Niepł E. Skwarzyńska -Tuziak  
4 3 3IEP - przedsięb., 43,Płatne A. Nowiszewska  
5 1 1F - e_dla_bezp, 4,Płatne Z. Smutek  
7 1 1G - e_dla_bezp, 50,Płatne Z. Smutek  
       
Robert Winiarczyk
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 2A - matematyka, 26,Niepł E. Polczyńska-Chmielnicka za nieobecny oddział
5 2 2A - matematyka, 26,Niepł E. Polczyńska-Chmielnicka za nieobecny oddział
6 3 3CG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 3 3CG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)