FacebookYouTubeTwitterInstagram

Do drugiego etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki awansowanli:

 

Z klasy III D:  Arkadiusz Koch, Mikołaj Spytek, Marcel Jarosz, Aleksandra Gajda, Magda Grysza, Klaudia Gruszkowska, Weronika Goldman, Jakub Gontarz;

 

Z klasy II D: Adam Piaseczny, Kacper Wieleba, Paweł Łacek, Dominika Ziółkiewicz, Jakub Grochowski;

 

Z klasy I D: Radosław Maksymiuk;

 

Z klasy III H: Wojciech Gierulski, Radosław Jurecki, Dominik Szubartowski, Krzysztof Pastuszak, Zuzanna Zielińska, Ewelina Dobosz;

 

Z klasy II H: Michał Jung, Bartłomiej Rodzik, Wojciech Żmuda, Błażej Gospodarek.

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych etapach.

Nauczyciele fizyki

17:54 02.01.2019 | przez: PD

Do II etapu Olimpiady Historycznej zostali zakwalifikowani następujący uczniowie z naszej szkoły:

 

Mateusz Dąblowski (1a), Emilia Denis (2c), Kamil Machnikowski (2c), Kacper Sienkiewicz (1b), Jakub Szulej (1e) i Karolina Kozyra (1f).

 

Gratulujemy -  Marek Chodowski, Jan Maleska.

22:06 01.01.2019 | przez: MC

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły:

Veronika Bubnova (1a), Oleksandr Kovalenko (1a), Marek Skiba (3d) i Tetyana Utsinyk (1b)

zakwalifikowali się do II etapu Olimpiady Jezyka Rosyjskiego.

 

Gratulacje!

Marek Chodowski

21:57 01.01.2019 | przez: MC

Do II etapu Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły:

  • Aleksandra Marzęta, Magdalena Parcheta, Antonina Zadura (3a);
  • Filip Ciołek (1a);
  • Aleksandra Dziedzic (1e);
  • Monika Leńczuk (2c);
  • Piotr Kosmala (2d);
  • Wiktoria Ceniuk (3c);
  • Mikołaj Spytek (3d);
  • Mateusz Czapczyński (3f).

Gratulujemy i życzymy powodzenia 7 stycznia 2019 r.
Nauczyciele języka angielskiego

10:49 21.12.2018 | przez: PD

Uczniowie: Karolina Piwko z klasy 2g, Jakub Federowicz klasy 1e oraz Gabriel Majewski z klasy 3e zakwalifikowali się do drugiego etapu 65. Olimpiady Chemicznej.

 

Uczniowie: Aleksandra Bełko, Albert Chomątowski, Jakub Federowicz, Jak Kłos, Gabriel Majewski, Julia Niezgoda, Aleksandra Olszówka, Agnieszka Piróg, Karolina Piwko i Alicja Smoleńska  awansowali do II etapu  XI Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego.

 

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

Małgorzata Kasprzak i Agnieszka Adamczuk-Kukiełka

21:26 19.12.2018 | przez: PD

Do II etapu Olimpiady Filozoficznej zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły: Julia Serafin (1A), Natalia Litwin (2A), Kułak Aleksandra (2A), Tomasz Kalisiak (2A), Filip Dynos (1A), Maksim Szaszkow (3D), Katarzyna Błaszczak (3F), Wiktoria Nurzyńska (3B), Wiktor Lee (2B).

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia 16 lutego 2019 r.

Opiekunowie – B. Król, B. Zagórska, E. Połczyńska-Chmielnicka

19:15 18.12.2018 | przez: EP

W naszej szkole odbył się po raz pierwszy egzamin DSD II (Deutsches Sprachdiplom); 28 listopada część pisemna i 14 grudnia część ustna. Z przyjemnością informujemy, że wszyscy uczniowie, którzy przystąpili do egzaminu, zdali go w części ustnej na poziomie C1 (najwyższy z możliwych w ramach tego programu). Wyniki z pisemnej części egzaminu znane będą na wiosnę.

 

Serdecznie gratulujemy.

Zofia Wąsik
Dorota Kacperczyk

14:26 18.12.2018 | przez: PD

15 grudnia 2018 roku w Zamościu odbył się etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. W wyniku zmagań olimpijczyków z całego naszego województwa Martyna Łusiak z klasy ID uzyskała awans do finału olimpiady, który odbędzie się 16 marca 2019 r. w Białymstoku.

 
Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w finale!
11:41 18.12.2018 | przez: M
Adam Suraj z klasy ll D zajął drugie miejsce w okręgu lubelskim w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o lll RP i awansował do finału, który odbędzie się 9 marca 2019 r. w Białymstoku. 
 
Etap okręgowy Olimpiady miał miejsce 8 grudnia 2018 r. w Zamościu. 
 
Gratulujemy kolejnego wspaniałego wyniku!
 
Powodzenia w finale!
11:37 18.12.2018 | przez: M

Do II Etapu 68. Olimpiady Fizycznej awansowało dziewięciu uczniów Naszej Szkoły:

  • Bartłomiej Brudnowski z klasy II A;
  • Michał Jung z klasy II H;
  • Wojciech Gierulski, Radosław Jurecki, Dominik Szubartowski z klasy III H;
  • Jakub Grochowski, Paweł Łacek, Adam Piaseczny i Kacper Wieleba z klasy II D.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Nauczyciele fizyki

19:49 17.12.2018 | przez: PD