FacebookYouTubeTwitterInstagram

Miło nam poinformować, że do etapu okręgowego XXXII OF z naszej szkoły awansowali:

Łukasz Antoniak (1bg), Wiktoria Bieńko (1bg), Jakub Jarzyna (1bg), Barbara Stojek (1bg), Aleksandra Futera (1dp), Olga Jastrzębska (1ap), Jakub Kowalczyk (1ap), Joanna Maziarczyk (1ag), Zofia  Płaza (1ap), Tamara Skowronek (1ag), Oskar Szymański (1ag), Julia Serafin (2a), Filip Dynos (2a).

Gratulujemy i liczymy na podobny sukces 8 lutego br.!

E. Połczyńska-Chmielnicka, B. Król                 

15:29 30.01.2020 | przez: EP

Do II etapu OLIJP awansowali następujący uczniowie naszej szkoły:

Patrycja Brańska (2f), Jakub Muszyński (2f), Armine Martirosyan (1bp), Tobiasz Walkiewicz (1bp), Natalia Gosik (2b), Julia Ogonowska (2b), Emilia Szczepaniak (2b), Magdalena Kos (3g), Magdalena Palinka (2c), Klaudia Szydłowska (2IB), Magdalena Maciąg (1bg), Weronika Jaworska (3b)

Gratulujemy i życzymy sukcesu 8 lutego br.!

M. Rodak-Nawrot, B. Zagórska, A. Lewandowska, E. Połczyńska-Chmielnicka

15:28 30.01.2020 | przez: EP

Miło nam poinformować, że do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z zakresu geografii z elementami geologii zakwalifikowało się 12 uczniów naszej szkoły:

  • z klasy 1cp: Dawid Ogonowski;
  • z klasy 2c: Katarzyna Mielniczuk i Michał Gałan;
  • z klasy 3c: Julia Glibowska, Bernard Skiba, Jakub Frączek;
  • z klasy 3d: Dawid Baran, Mateusz Malinowski, Szymon Dyszewski, Karol Kasperek, Bartłomiej Chmielewski;
  • z klasy 3h: Małgorzata Durda. 

 

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

 

Katarzyna Dobek, Jarosław Kuniewicz

22:05 29.01.2020 | przez: PD

Do drugiego etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki awansowali: 

  • z klasy II D: Jan Rossa, Maja Tkaczyk, Adrian Okleciński, Jakub Szulej, Krzysztof Borowski, Alessandro Peria, Radosław Szewczyk;
  • z klasy II A: Weronika Jakimowicz;
  • z klasy III C:  Julia Glibowska;
  • z klasy III D: Dawid Baran, Mateusz Bielak, Bartłomiej Chmielewski, Szymon Dyszewski, Mateusz Gil, Jan Golianek, Karol Kasperek, Jan Klimczak, Patrycja Krzyna, Jan Kwiatkowski, Paweł Łacek, Mateusz Malinowski, Katarzyna Mielnik, Jakub Obroślak, Zuzanna Olszówka, Adam Piaseczny, Adam Suraj, Kacper Wieleba, Błażej Wilkoławski, Dominika Ziółkiewicz;
  • z klasy III F: Magdalena Hołowiecka;
  • z klasy III G: Natalia Biedroń, Karolina Piwko, Aleksander Siwek, Zuzanna Skowronek;
  • z klasy III H:  : Katarzyna Batyra, Eliza Dobosz, Błażej Gospodarek, Michał Jung, Grzegorz Kondratowicz - Kucewicz, Jakub Nowacki, Dominik Pasierbiewicz, Bartłomiej Rodzik, Jakub Wasilewski, Adrianna Wrońska, Wojciech Żmuda.

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych etapach.

 

Nauczyciele matematyki

22:00 29.01.2020 | przez: PD

Dnia 30 stycznia 2020 r. (czwartek) o godzinie 17:00 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas I i II.

 

Rodziców uczniów klas III zapraszamy na godzinę 18:00.

10:35 28.01.2020 | przez: PD

Maksymilian Grądz (IBG) i Adam Suraj (IIID) zajęli kolejno 3. i 5. miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. W dniach 4 - 5 kwietnia br. wezmą udział w finale Olimpiady na Wydziale Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Etap okręgowy odbył się 25 stycznia 2020 r. na Wydziale Politologii UMCS. Awans uzyskało tylko 6 najlepszych uczniów z całego województwa.

 

Wielkie gratulacje  i powodzenia w finale!

 

Krzysztof Niedźwiedź

21:58 27.01.2020 | przez: PD

Do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki zakwalifikowało się 17 uczniów naszej szkoły:

  • z klasy 1DG: Górski Bartosz, Młodnicki Maksymilian i Stasiak Szymon; 
  • z klasy 3A: Brudnowski Bartlomiej;
  • z klasy 3D: Baran Dawid, Chmielewski Bartłomiej, Grochowski Piotr, Kasperek Karol, Piaseczny Adam, Obroślak Jakub, i Ziółkiewicz Dominika, Kacper Wieleba;
  • z klasy 3H: Gospodarek Błażej, Jung Michał, Pasierbiewicz Dominik, Rodzik Bartłomiej i Żmuda Wojciech.

Gratulujemy.

11:55 27.01.2020 | przez: PD

Informujemy, że jest możliwość wzięcia udziału w wymianie uczniowskiej ze szkołą partnerską w Niemczech - Montessori-Gymnasium w Kolonii/NRW. W trakcie wymiany uczniowie zamieszkują w rodzinach goszczących. Przyjazd gości planowany jest w terminie 19.04. – 25.04.2020 , a wyjazd do Kolonii we wrześniu 2020.

 

Więcej informacji i zapisy u. p. prof. Z. Wąsik do dnia 3.02.2020.

 

Wymiana jest dofinansowana przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży.

11:43 27.01.2020 | przez: PD

Wiadomość do nauczycieli.

 

Wszelkie problemy z dziennikiem elektronicznym proszę zgłaszać na adres mailowy : EDU.POMOC@LUBLIN.EU

Gdy ktoś jest np. nauczycielem oraz ma dziecko uczące się w szkole korzystające z dziennika UONET+ proszę zapoznać się z instrukcją scalania kont w przypadku gdy nadal państwo muszą logować się wszędzie oddzielnie. 

 

https://portal.edu.lublin.eu/jst/lublin/inline/1008.aspx

08:38 27.01.2020 | przez: BW

Informujemy, że do II stopnia LXXI Olimpiady Matematycznej zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły:

  • Piotr Blinowski (2D),
  • Robert Grigoryan (1DG),
  • Jan Klimczak (3D),
  • Jan Rossa (2D),
  • Radosław Szewczyk (2D).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

10:37 20.01.2020 | przez: BW