FacebookYouTubeTwitterInstagram

Wyniki eliminacji okręgowych XXII Olimpiady Wiedzy o Prawie dla Okręgu Lubelskiego: 

 

Uczniowie zgłoszeni do Finału Ogólnopolskiego:

 

1. Bielecki Dominik - 45 pkt.

2. Czapla Wiktoria - 43 pkt.

3. Sułek Karolina - 42,5 pkt.

4. Matczuk Zofia - 41,5 pkt.

5. Chrzanowska Zofia - 41,5 pkt.

6. Pitucha Dominik - 41,5 pkt.

7. Kruszewska Zuzanna - 41 pkt.

8. Kos Magdalena - 39 pkt. 

9. Suraj Adam - 38 pkt.

10. Jaskowski Wojciech -37,5 pkt. (wyższy wynik z testu)

 

Pozostałe wyniki:

 

11. Kaznowska Karolina - 37,5 pkt.

12. Padejasek Ewelina - 37 pkt.

12. Gosik Natalia - 32,5 pkt.

 

17:41 29.02.2020 | przez: PD

Miło nam poinformować, że do finału 44. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego z naszej szkoły zakwalifikowali się: Aleksandra Futera (1DP) oraz Adrian Okleciński (2D).

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

 

E. Bajda-Kowalczyk, M. Mistrzak

 

21:39 28.02.2020 | przez: EP

Z wielką radością informujemy, że Mateusz Dąblowski (2A) znalazł się w gronie 12 osób wyróżnionych w całej Polsce w 13. edycji konkursu dla młodych tłumaczy Juvenes Translatores organizowanego przez Dyrekcję ds. Tłumaczeń Pisemnych Komisji Europejskiej.

 

Gratulujemy!

 

21:26 28.02.2020 | przez: EP

27 lutego br. odbył się Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ukraińskiej, w kategorii recytacja Michał Bielawski (1CG), który prezentował kolaż dwóch liryków poezji ukraińskiej, zdobył wyróżnienie.

 

Gratulujemy!

 

dr E. Połczyńska-Chmielnicka

 

21:12 28.02.2020 | przez: EP

Miło nam poinformować, że do III etapu XXXII Olimpiady Filozoficznej zostały rekomendowane trzy osoby z naszej szkoły:

  • Aleksandra Futera (1DP),
  • Oskar Szymański (1AG),
  • Julia Serafin (2A).

Warto zaznaczyć, że Aleksandra zajęła 1 lokatę w województwie lubelskim, Oskar wywalczył 3 miejsce, natomiast Julia uplasowała się na 6 pozycji.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

E. Połczyńska-Chmielnicka, B. Król

 

22:15 25.02.2020 | przez: EP
logo olimpiady informatycznej

Do finału XXVII Olimpiady Informatycznej zakwalifikowali się:

  • z klasy 3D: Jan Klimczak, Jan Kwiatkowski, Mateusz Malinowski, Patrycja Krzyna, 
  • z klasy 2D: Piotr Blinowski, Alessandro Peria,

 Gratulujemy, życzymy wytrwałości w przygotowaniach do trzeciego etapu i powodzenia w trakcie zawodów.

08:48 25.02.2020 | przez: MP

Bardzo miło jest nam przekazać informację, że do I etapu zawodów finałowych Olimpiady Statystycznej zakwalifikowało się aż 4 uczniów naszej szkoły:

  • z klasy 3d: Karol Kasperek, Rafał Golik oraz Mateusz Gil;
  • z klasy 2 d: Maciej Sidor.

 

GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Opiekun: Katarzyna Dobek

 

23:06 24.02.2020 | przez: PD

18 lutego 2020 r. w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego odbyła się sesja historyczna pod patronatem Wojewody Lubelskiego, upamiętniająca 157 rocznicę wybuchu powstania styczniowego.

Już po raz drugi z inicjatywy nauczycieli historii  czterech lubelskich liceów - I LO im. Stanisława Staszica, III LO im. Unii Lubelskiej, IX LO im. Mikołaja Kopernika,  II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego, uczniowie szkół lubelskich i z województwa mieli możliwość wysłuchania wykładów przygotowanych przez nauczycieli, poświęconych postaciom i wydarzeniom dotyczącym powstania styczniowego. 

Młodzież  uczestniczyła także  w konkursie wiedzy historycznej. Pierwsze i drugie miejsca zajęły zespoły  uczniów z naszej szkoły: Maksymilian Grądz, Paweł Sitarz i Anastazja Ślusarska, Łukasz Antoiak z klasy 1BG. 

 

Marek Chodowski

19:17 20.02.2020 | przez: MC

Z przyjemnością informujemy, że do Etapu Okręgowego VIII Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania zakwalifikowało się 21 uczniów z naszej szkoły:

  • z klasy III C - Paweł Drąszcz, Bartosz Lasak, Kamil Machnikowski, Maciej Martyniuk, Jakub Stefanowicz, Kamil Szabat;
  • z klasy III D – Mateusz Gil,  Bartek Chmielewski, Karol Kasperek, Adam Suraj;
  • z klasy III H – Katarzyna Batyra, Wiktor Zalewski, Jakub Krajewski;
  • z klasy II C – Wiktoria Ceglarska, Ewelina Grondek, Katarzyna Mielniczuk, Hanna Sykuła, Wiktoria Witer, Michał Wojtasiewicz, Nikola Żyszkiewicz, Patrycja Wójcik, Wiktoria Jasińska;
  • z klasy D – Wiktor Opoka, Bartłomiej Rzepecki, Dawid Pawłowicz, Maciej Sidor.

Życzymy powodzenia 20 marca podczas II Etapu.

Małgorzata Mańkowska

11:06 20.02.2020 | przez: PD

W XVI Regionalnym Konkursie Informatycznym "Dzień Bezpiecznego Komputera" naszą szkołę reprezentowali Zuzanna Olszówka i Jan Golianek, uczniowie klasy 3D. Pierwsze miejsce w kategorii liceum ogólnokształcące zdobył Jan Golianek. Gratulujemy wiedzy i umiejętności. Oto szczegóły...

20:09 15.02.2020 | przez: MP